• Informacje na temat:

  tom arnold plotki

Artykuły na temat: tom arnold plotki
 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Tom Cruise: Ślub we Włoszech

  Poznaliśmy wreszcie datę ślubu Toma Cruise'a (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ). Najsłynniejsza, obok Brada Pitta i Angeliny Jolie, para Hollywood, przyrzeknie sobie małżeńską wierność 18 listopada we Włoszech - poinformował rzecznik narzeczonych Arnold Robinson. Czyżby więc organizatorem weselnego przyjęcia miał być George Clooney?

 • Demokraci z Hollywood kontra Terminator

  W związku z informacjami, jakoby największa agencja reprezentująca hollywoodzkie gwiazdy poparła kandydaturę Arnolda Schwarzeggera ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) na stanowisko gubernatora stanu Kalifornia, kilka znaczących postaci Fabryki Snów wyraziło swoją dezaprobatę. Największym gniewem na ostatnie posunięcie CAA (Creative Artists Agency) zareagował podobno Tom Hanks ( "Droga do zatracenia

 • Twórca "Szklanej pułapki" w więzieniu

  John McTiernan, reżyser "Predatora" i "Szklanej pułapki", spędzi rok w więzieniu - zadecydował wczoraj amerykański Sąd Najwyższy.

 • Guns N'Roses: To tylko złudzenie

  Każdy chciałby mieć takie tytułowe "złudzenia", jakie miała grupa Guns N'Roses wydając w połowie września 1991 roku dwuczęściowy album "Use Your Illusion". Płyty zadebiutowały na szczycie listy "Billboardu" i po dziś dzień pozostają szczytowym osiągnięciem rock'n'rollowej ekipy.

Wideo na temat: tom arnold plotki
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Wichrowe wzgórza

  "Wichrowe wzgórza" to najnowsza rewolucyjna adaptacja klasycznej brytyjskiej powieści, wielokrotnie przenoszonej na kinowy ekran. Tym razem za kamerą stanęła Andrea Arnold, jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek, mająca w dorobku nagradzane filmy "Red Road" i "Fish Tank". Wydane po raz pierwszy w 1847 roku "Wichrowe wzgórza" autorstwa Emily Brontë są opowieścią o wielkiej i niszczącej sile namiętności. Catherine Earnshaw, panna z dobrego domu, kocha z wzajemnością Heathcliffa,...