• Informacje na temat:

  tom arnold zdjęcia

Artykuły na temat: tom arnold zdjęcia
 • Zdjęto serial z Katie Holmes

  ..., Tom Wilkinson i Barry Pepper. Szefostwo History Channel poinformowało o rezygnacji z emisji show w niedzielę, 9 stycznia, tłumacząc, że serial "nie jest odpowiednią" produkcją dla stacji. Według(...) i Jackie Kennedych - córki Caroline. Według gazety emisję serialu Caroline Kennedy "uśmierciła" do spółki z żoną Arnolda Schwarzeneggera - Maria Shriver, córką Eunice Kennedy Shriver. Rodzina Kennedych...

 • Czy leci z nami Tom Arnold?

  Tom Arnold ( "Od kołyski aż po grób" ) i telewizyjny komik Kevin Hart ( serial "Class of '06") przypuszczalnie zagrają w zwariowanej komedii "Soul Plane". Ma to być opowieść w stylu kultowej komedii "Czy leci z nami pilot?" . W epizodach będzie można zobaczyć słynne gwiazdy muzyki hiphopowej.

 • Barack Obama wystąpi w serialu "Czarno to widzę"?

  Grylls uczy celebrytów sztuki przetrwania. W pierwszej serii w programie wraz z alpinistą wystąpili m.in. Channing Tatum, Zac Efron, Ben Stiller i Tom Arnold. W emitowanym obecnie 2. sezonie widzowie(...) zgodę". Serial "Czarno to widzę" to sitcom stacji ABC, który zadebiutował na antenie w 2014 roku - obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu. Fabuła produkcji skupia się wokół losów doktora Andre Johnsona oraz...

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. 20-latek w końcu odniósł zauważalny sukces - wziął udział w najnowszej kampanii reklamowej okularów Toma Forda, kultowego amerykańskiego projektanta.

 • Tom Cruise pokaże światu córkeczkę

  Aktor Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i jego partnerka Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zapowiadają, że już niebawem zaprezentują światu zdjęcia ich urodzonej w kwietniu córki Suri.

 • "Prawdziwe kłamstwa II"?

  Tom Arnold w wywiadzie dla "New York Times'a" powiedział, że w przyszłym roku zagra w nowym filmie Jamesa Camerona, w którym wystąpi też Arnold Schwarzenegger.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe filmy Ridleya Scotta, Angeliny Jolie, rodzeństwa Wachowskich i Paula Thomasa Andersona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.

 • Prawdziwsze kłamstwa

  Mówi się o wznowieniu prac nad drugą częścią "Prawdziwych kłamstw" . Realizacja filmu była wielokrotnie odwoływana w ciągu ostatnich pięciu lat. Teraz produkcja kolejnej części reżyserowanego przez Jamesa Camerona ( "Titanic" , "Obcy" , "Terminator" ) obrazu ma ruszyć na dobre.

 • Monstrualna gaża Petera Jacksona

  Peter Jackson ( "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) otrzyma gigantyczne wynagrodzenie za wyreżyserowanie nowej wersji "King Konga". Nowozelandzki twórca zainkasuje za opowieść o olbrzymiej małpie aż 20 milionów dolarów. Poza tym Jacksonowi przysługiwać będzie 20% wpływów z rozpowszechniania filmu.

Wideo na temat: tom arnold zdjęcia
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Wichrowe wzgórza

  "Wichrowe wzgórza" to najnowsza rewolucyjna adaptacja klasycznej brytyjskiej powieści, wielokrotnie przenoszonej na kinowy ekran. Tym razem za kamerą stanęła Andrea Arnold, jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek, mająca w dorobku nagradzane filmy "Red Road" i "Fish Tank". Wydane po raz pierwszy w 1847 roku "Wichrowe wzgórza" autorstwa Emily Brontë są opowieścią o wielkiej i niszczącej sile namiętności. Catherine Earnshaw, panna z dobrego domu, kocha z wzajemnością Heathcliffa,...