• Informacje na temat:

  tom chaplin muzyk

Artykuły na temat: tom chaplin muzyk
 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  ...i talent Michnikowskiego porównywalny był z wielkością Charliego Chaplina. Jego występy uwielbiała przed laty cała Polska. Wiesław Michnikowski, słysząc komplementy na swój temat, w charakterystyczny dla(...) kabaretach i ludziach wspominał: "Wasowski i Przybora to był zaczarowany duet". "Bardzo dobra muzyka i teksty, które coś ze sobą niosły. Wyszukany dowcip na najwyższym poziomie. Kto dziś tak potrafi...

 • Odwykowa supergrupa

  Przebywająca w renomowanej londyńskiej klinice odwykowej The Priory trójka brytyjskich muzyków po przejściach - Pete Doherty (Babyshambles, eks-The Libertines), Justin Hawkins (lider The Darkness) i Tom Chaplin (Keane) - postanowiła połączyć swoje siły. W ten sposób podczas sesji terapeutycznych zawiązała się odwykowa rockowa supergrupa.

 • Wyśmienity humor Steve'a Martina

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Nowkaina" ) został odznaczony jedną z najbardziej prestiżowych nagród komediowego przemysłu filmowego. 23 października podczas uroczystości w Kennedy Center w Waszyngtonie amerykański aktor otrzymał nagrodę Marka Twaina dla najlepszego amerykańskiego komika.

 • Keane: Ludzie potrzebują emocji

  "Emocje to w dzisiejszych czasach rzecz deficytowa" - twierdzi Tim Rice-Oxley, klawiszowiec brytyjskiej grupy Keane. Muzyk zapewnia, że uczuć nie brakuje na najnowszej płycie zespołu, "Hopes And Fears", która polską premierę będzie mieć 10 maja.

 • Chce legalizacji narkotyków

  Wokalista Tom Chaplin z brytyjskiej grupy Keane zaapelował do władz o zalegalizowanie narkotyków. Muzyk porównał obecną sytuację do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych w latach 20. i 30 XX wieku.

 • Keane: Krwawo i brutalnie?

  Brytyjskie trio grzecznych chłopców z Keane rozpoczęło prace nad następcą kasowego debiutu "Hopes And Fears" z 2004 roku. Zespół zapowiada stylistyczną rewolucję brzmienia.

 • Energia eksplozji Keane

  W piątek, 17 października, do sklepów trafił trzeci album brytyjskiej grupy Keane, "Perfect Symmetry". Singlowy utwór "Spiralling" zdążył już zdobyć nagrodę magazynu "Q" w kategorii "najlepszy numer".

Wideo na temat: tom chaplin muzyk
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • The Doors. Historia nieopowiedziana

  Film, który wziął swój tytuł ("When You're Strange") z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, "People Are Strange", jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. "Muzyka The Doors to rockowy odpowiednik filmu. Jest w niej wielki dramatyzm,...

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...