• Informacje na temat:

  tom cruise aktor

Artykuły na temat: tom cruise aktor
 • Tom Cruise szykuje się do ślubu?!

  Po pięciu latach od rozwodu Tom Cruise (55 l.) znów jest w związku. Według zagranicznych mediów między nimi robi się coraz poważniej…

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Tom Cruise zerwał kontakty z matką!

  Tom Cruise (53 l.) śmiertelnie obraził się na nią za to, że nie zerwała kontaktów z aktorką Katie Holmes (37 l.), jego byłą żoną, z którą on sam jest w stanie wojny od rozwodu w 2012 r. Oliwy do ognia dodały też krytyczne uwagi matki Cruise’a, wypowiedziane pod adresem kościoła scjentologicznego, którego on jest fanatycznym wyznawcą. Aktor słynie z tego, że nie podaje ręki nikomu, kto...

 • Ryzykant Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Raport mniejszości" ) znalazł się na szczycie listy największych hollywoodzkich ryzykantów. Aktor podczas wykonywania kaskaderskich ewolucji na planie swego ostatniego filmu, "Ostatni samuraj" , omal nie został pozbawiony głowy.

 • Tom Cruise (53 l.) na dobre zapomniał o córce?

 • Tom Cruise żałuje

  Aktor Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible III" ) zdaje sobie sprawę, że przesadził, kiedy skrytykował koleżankę po fachu Brooke Shields za zażywanie leków antydepresyjnych po porodzie - uważają znajomi Cruise'a.

 • Tom Cruise: Jego nowa ukochana także jest scjentolożką!

  Tom Cruise (54 l.) i jego partnerka mają wspólne zainteresowania…

 • Tom Cruise - najlepiej opłacany aktor świata

  Hollywoodzki gwiazdor Tom Cruise, dzięki swemu najnowszemu filmowi "Mission: Impossible 2", stał się najlepiej zarabiającym aktorem świata - wedle szacunków, ma szansę wzbogacić swe konto aż o 120 mln dolarów.

 • Tom Cruise (52 l.) chce opuścić kontrowersyjną organizację?!

 • Poszukiwacz Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Ostatni samuraj" ) nadzwyczaj intensywnie poszukuje lokalizacji, w których powstaną zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 3". Ostatnio aktor przebywał w Berlinie, gdzie podobno ma powstać część zdjęć do pełnej akcji opowieści.

Zdjęcia na temat: tom cruise aktor
Wideo na temat: tom cruise aktor
 • Tom Cruise nie widział córki od 2,5 roku!

  Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje „In Touch Weekly”, gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. „Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe” - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora

 • Ale zaskoczenie! Tom Cruise zaręczył się z 22-latką!

  Zagraniczne media donoszą, że Tom Cruise poprosił o rękę swoją asystentkę Emily Thomas. Do zaręczyn 53-letniego aktora i 22-letniej Brytyjki miało dojść w Wiedniu. Źródła portalu "Radar Online(...). W 2012 roku Cruise rozwiódł się z aktorką Katie Holmes, z którą ma córkę Suri. Dla gwiazdora byłby to już czwarty związek małżeński.