• Informacje na temat:

  tom cruise i kate

Artykuły na temat: tom cruise i kate
 • Tom Cruise nie jest tyranem!

  Kolejne osoby występują w obronie małżeństwa Toma Cruise'a (44 l.) i Katie Holmes (28 l.). Powoli staje się to podejrzane.

 • Tom Cruise w komedii z Diaz

  Tom Cruise zagra razem z Cameron Diaz w komedii "Witchita".

 • ...biznesów nam się nie udało" - przyznali w wywiadzie. Marzenia księżnej Kate o dużej rodzinie mogą wkrótce się spełnić. Według najnowszych doniesień 32-latka oczekuje bliźniąt! Sensacyjną wiadomość podał brytyjski "The Telegraph". Miranda Kerr i Tom Cruise mają się ku sobie! Tak przynajmniej twierdzi informator jednego z amerykańskich portali. Para poznała się rok temu w Londynie i od...

 • Tom Cruise w domu Johna Lennona

  Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ) podjął wraz z żoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) decyzję o kupnie apartamentu w słynnej kamienicy Dakota - gdzie żył i pod którą zastrzelony został John Lennon.

 • Kidmam i Tom Cruise gdy byli małżeństwem bezskutecznie starali się o potomstwo. Para w końcu zdecydowała się na adopcję chłopca i dziewczynki, którzy obecnie są już dorośli. Michelle Pfeiffer(...) później parze urodził się syn, Mikołaj. Kate Rozz to kolejna znana osoba, która postanowiła dać dom biednemu dziecku. Choć ma biologiczną córkę, adoptowała kilkuletniego chłopca, Shaantiego...

 • Tom Cruise: Ślub u Mussoliniego?

  Tom Cruise (44 L., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) wezmą ślub w posiadłości nad jeziorem Garda, należącej podczas II wojny światowej do włoskiego dyktatora Benito Mussoliniego - twierdzi brytyjski "Daily Express".

 • Nie podoba mu się Tom Cruise

  W filmie zatytułowanym "Wichita" o boku Toma Cruise'a i Cameron Diaz pojawi się Marc Blucas, znany z filmów "Rozważni i romantyczni: klub miłośników Jane Austen" i "Mów mi Dave".

 • Tom Cruise w "Edge of Tomorrow"

  Tytuł najnowszego thrillera science-fiction z udziałem Toma Cruise'a i Emily Blunt, w reżyserii Douga Limana, nakręconego na podstawie książki "All You Need is Kill", będzie nosił tytuł "Edge of Tomorrow" - ogłosiła wytwórnia Warner Bros.

 • Suri Cruise z własną linią strojów dziecięcych

  Córka aktorskiej pary Tom Cruise i Kate Holmes - Suri Cruise, która ma zaledwie siedem lat, będzie sygnować swoim imieniem linię ubranek dziecięcych. Według prasy podpisała kontrakt wart 1,5 miliona dolarów.

 • Samotne święta Toma Cruise'a

  Suri Cruise - sześcioletnia córka Toma Cruise'a, jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood - spędzi najbliższe święta Bożego Narodzenia ze swoją matką Kate Holmes i jej rodziną, a nie z ojcem, którego odwiedziła w Londynie przy okazji Święta Dziękczynienia.

Wideo na temat: tom cruise i kate
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...