• Informacje na temat:

  tom cruise kościół scjentologiczny

Artykuły na temat: tom cruise kościół scjentologiczny
 • Tom Cruise po sześciu latach chce walczyć o córkę! Przypomniał sobie o dziecku?!

  Najpierw niecodzienne małżeństwo Toma Cruise’a (56 l.) i Katie Holmes (39 l.), narodziny ich córki, Suri (12 l.) i głośny rozwód z sektą w tle, a teraz to. Aktor zapowiedział walkę o córkę po latach niewidzenia się z nią!

 • Scjentolodzy kontra Cruise i Kidman

  Słynne hollywoodzkie małżeństwo Tom Cruise i Nicole Kidman, zdementowało doniesienia na temat rzekomej chęci opuszczenia Kościoła Scjentologicznego. Według amerykańskiego magazynu "Us Weekly", pomiędzy parą aktorów a Kościołem nastąpił rozłam, a stało się to po ukończeniu kontrowersyjnego filmu "Oczy szeroko zamknięte", wyreżyserowanego przez zmarłego w ub. roku Stanley'a Kubricka.

 • Tom Cruise nie jest tyranem!

  Kolejne osoby występują w obronie małżeństwa Toma Cruise'a (44 l.) i Katie Holmes (28 l.). Powoli staje się to podejrzane.

 • Scjentologiczne wakacje

  Tom Cruise wysłał dwójkę swoich dzieci zaadoptowanych z Nicole Kidman na wakacyjny obóz scjentologów.

 • Porzucił scjentologię po 35 latach!

  ...56-letni Haggis, zdobywca Oscara za scenariusz do filmu "Miasto gniewu", oświadczył, że opuszcza kościół scjentologiczny po 35 latach członkostwa. "Nie mógłbym z czystym sumieniem być członkiem organizacji, w której tolerowane jest złe traktowanie homoseksualistów" - napisał reżyser w liście skierowanym do władz kościoła. Haggis skrytykował także kościół scjentologiczny za stosowanie tzw...

 • Haggis opuszcza scjentologów

  Reżyser i scenarzysta Paul Haggis ("Miasto gniewu") po 35 latach zdecydował się opuścić Kościół Scjentologiczny. Powód? Niezgoda na stanowisko kościoła sprzeciwiającego się przyznaniu obywatelskich praw małżeństwom homoseksualnym.

 • Scjentolodzy gnębią Polaków

  O tym, jak groźni mogą być przedstawiciele Kościóła scjentologicznego, we władzach którego zasiada aktor Tom Cruise, przekonali się polscy robotnicy pracujący na Antylach Holenderskich przy remoncie statku, z którego sekciarze głoszą swoje prawdy.

 • Czy Tom Cruise przyjedzie do Polski?

  Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami przestrzegł na konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 24 maja, przed przybyciem do naszego kraju Toma Cruise'a ( "Mission: Impossible 3" , "Ostatni samuraj" ), znanego działacza ruchu scjentologicznego. Według przewodniczącego Komitetu Ryszarda Nowaka, znany aktor planuje przyjazd do Polski już w czerwcu.

 • Tom Cruise chory psychicznie?

  Psychiatra i gwiazda telewizji w jednej osobie, dr Drew Pinsky, sugerował niedawno w "Playboyu", że Tom Criuse może być chory psychicznie. Artykuł wywołał natychmiastową reakcję aktora.

 • Celebryci w szponach scjentologów

  Wspomnieniowa książka Jenny Miscavige "Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów" opowiada o życiu w sercu Kościoła scjentologicznego. Bratanica samego przywódcy Kościoła ujawnia wstydliwe tajemnice dotyczące organizacji, której członkiem jest m.in. Will Smith.

Wideo na temat: tom cruise kościół scjentologiczny
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...