• Informacje na temat:

  tom cruise majątek

Artykuły na temat: tom cruise majątek
 • Johnny Depp zarobił 50 milionów dolarów

  Jr. (14,6 mln), Tom Cruise (14,6 mln) Brad Pitt (13,3 mln) i George Clooney (12,6 mln). FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");(...) liście zajmuje Ben Stiller. Jego majątek w ostatnim roku powiększył się o 38 milionów dolarów. Stało się tak głównie dzięki kontynuacjom hitów "Noc w Muzeum" oraz "Poznaj moich rodziców". Podium zamyka...

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...? To proste, Tom Cruise nie oszczędza na córce, bo wierzy, że to ona w końcu stanie na czele sekty scjentologicznej. Poza tym, jej zwariowani rodzice wierzą, że jej dusza żyje od miliardów lat... Ponoć Tom Cruise już teraz wydał na swoje dziecko milion dolarów. Jak można się domyślić, ta suma będzie rosnąć wraz z wiekiem zepsutej Suri. Bliźniaki Jennifer Lopez Gdy prawie trzy lata temu świat...

 • Tom Cruise płaci narzeczonej

  Cyrk wokół romansu Toma Cruise'a (44 l., "Wojna Światów" ) z Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ), oświadczyn i późniejszych narodzin ich dziecka, wciąż trwa. Często poddaje się w wątpliwość szczerość zamiarów hollywoodzkiego gwiazdora. Jednak teraz nie ma żadnych wątpliwości co do jego szczodrości.

 • Tom Cruise: Lepszy niż się spodziewasz

  Klika dni temu na polskie ekrany wszedł jego kolejny film akcji - "Jack Reacher: Jednym strzałem". Ale Tom Cruise to nie tylko pełne wybuchów i pojedynków na pięści superprodukcje w stylu "Top Gun" i "Mission: Impossible". Chcąc to udowodnić, przypominamy dziesięć dużo bardziej stonowanych kreacji gwiazdora.

 • Celebryci w szponach scjentologów

  Wspomnieniowa książka Jenny Miscavige "Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów" opowiada o życiu w sercu Kościoła scjentologicznego. Bratanica samego przywódcy Kościoła ujawnia wstydliwe tajemnice dotyczące organizacji, której członkiem jest m.in. Will Smith.

 • Mel Gibson, reżyser i producent kontrowersyjnego filmu "Pasja", znalazł się na pierwszym miejscu listy 100. najpotężniejszych gwiazd show-biznesu. Zestawienie przygotował amerykański magazyn "Forbes". Redakcja pisma brała pod uwagę m.in. majątek oraz zainteresowanie, jakie dana postać wzbudza.

 • Holmes porzuci Cruise'a?

  Katie Holmes i Tom Cruise się rozwiodą? Wskazują na to ostatnie wydarzenia. Prawdopodobnie niedługo ich małżeństwo stanie się przeszłością.

 • Johnny Depp najlepiej opłacany

  Johny Depp został najlepiej opłacanym aktorem 2010 roku.

 • Już w czerwcu ślub popularnego kompozytora i Agaty Paskudzkiej.

Wideo na temat: tom cruise majątek
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...