• Informacje na temat:

  tom cruise malzenstwo

Artykuły na temat: tom cruise malzenstwo
 • Tom Cruise po sześciu latach chce walczyć o córkę! Przypomniał sobie o dziecku?!

  Najpierw niecodzienne małżeństwo Toma Cruise’a (56 l.) i Katie Holmes (39 l.), narodziny ich córki, Suri (12 l.) i głośny rozwód z sektą w tle, a teraz to. Aktor zapowiedział walkę o córkę po latach niewidzenia się z nią!

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Tom Cruise jest gejem!?

  Amerykański magazyn plotkarski "National Enquirer" twierdzi, że Tom Cruise (52 l.) woli mężczyzn, a jego małżeństwa z Mimi Rogers (58 l.), Nicole Kidman (47 l.) i Katie Holmes (35 l.) były tylko przykrywką!

 • Tom Cruise wraca do Oprah

  Tom Cruise powróci do talk show Oprah Winfrey trzy lata po programie, w którym zaprezentował słynne skakanie po kanapie.

 • Nicole Kidman żałuje małżeństwa z Tomem Cruisem!

  Nicole Kidman (49 l.) wyznała, że dopiero niedawno zrozumiała, iż wychodząc za mąż za Toma Cruise'a, była zbyt niedojrzała.

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się

  Tom Cruise i Katie Holmes oficjalnie nie są już małżeństwem. Para, która w lipcu ogłosiła decyzję o rozstaniu, sfinalizowała rozstanie.

 • Nicole Kidman wyjawiła prawdę o małżeństwie z Tomem Cruisem!

  Aktorka od dwunastu lat jest szczęśliwa u boku Keitha Urbana (50 l.), który jest jej drugim mężem. Wcześniej, przez jedenaście lat była żoną hollywoodzkiego gwiazdora, Toma Cruise’a (56 l.). Ich małżeństwo zakończyło się w 2001 roku i pomimo że para adoptowała wspólnie dwoje dzieci, przestali utrzymywać ze sobą kontakt. Kidman i Cruise przestali o sobie wspominać także w wywiadach. Aż do...

 • Zaskoczony Tom Cruise

  Katie Holmes urządziła dla swojego męża, Toma Cruise'a, przyjęcie niespodziankę z okazji 49. urodzin aktora. Uroczystość miała miejsce 3 lipca w Miami, gdzie aktor kręci swój najnowszy film "Rock of Ages".

 • Nicole Kidman (48 l.) i Tom Cruise (53 l.) nie byli obecni na ślubie ich adoptowanej córki, Isabelli.

 • Tom Cruise zaręczył się!

  Tom Cruise (43 l., "Zakładnik" ) poślubi swą nową miłość - Katie Holmes (27 l., "Wizyta u April" ). Gwiazdor poprosił o rękę młodszą koleżankę po fachu w piątek, 17 czerwca, w niezwykle romantycznych okolicznościach - w Paryżu, na szczycie wieży Eiffla. Para spotyka się od kwietnia.

Zdjęcia na temat: tom cruise malzenstwo
Wideo na temat: tom cruise malzenstwo
 • Tom Cruise nie widział córki od 2,5 roku!

  Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje „In Touch Weekly”, gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. „Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe” - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora

 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...