• Informacje na temat:

  tom cruise samochody

Artykuły na temat: tom cruise samochody
 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  ...około 450 milionów dolarów. To prawie 1,5 miliarda złotych! Bez wątpienia był to jeden z najdroższych rozwodów na świecie! Tom Cruise i Nicole Kidman O Tomie Cruisie można by wiele opowiadać. Jego(...) milionów dolarów - równowartości połowy swojego majątku. Według plotek aktorka Nicole odeszła z 85 milionami dolarów, co wcale nie wygląda tak źle!  Tom Cruise i Katie Holmes To jednak nie...

 • Tom Cruise uciekł paparazzi

  Kilka identycznych samochodów, z których jednym jechała Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) z córeczką Suri, wyjechało z kalifornijskiego szpitala, żeby zmylić paparazzi, polujących na zdjęcie noworodka. Na taki pomysł oszukania fotografów wpadł ojciec dziecka i narzeczony Holmes, aktor Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ).

 • "Domek na prerii": Piękny Dziki Zachód

  ...zadawała, znaleźli się m.in. Tom Cruise i Rob Lowe. Miała też problemy z narkotykami i alkoholem. Dziś jest już podwójną rozwódką. W ubiegłym roku, po 16 latach małżeństwa rozstała się z Bruce’em(...)Okazuje się, że niekoniecznie muszą występować hollywoodzkie sławy, by serial stał się popularny. Niepotrzebny jest też blichtr, modne kreacje i szybkie samochody. Wystarczą zwykli ludzie...

 • Dyplomatyczny Tom Cruise

  O stosunkach amerykańsko-francuskich i o tym, jak je polepszyć, rozmawiał w poniedziałek, 30 sierpnia, w Paryżu gwiazdor ekranu Tom Cruise z ministrem finansów Francji Nicolasem Sarkozym. We francuskiej stolicy trwa bogata w wydarzenia promocja najnowszego filmu z udziałem aktora "Zakładnik" .

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...? To proste, Tom Cruise nie oszczędza na córce, bo wierzy, że to ona w końcu stanie na czele sekty scjentologicznej. Poza tym, jej zwariowani rodzice wierzą, że jej dusza żyje od miliardów lat... Ponoć Tom Cruise już teraz wydał na swoje dziecko milion dolarów. Jak można się domyślić, ta suma będzie rosnąć wraz z wiekiem zepsutej Suri. Bliźniaki Jennifer Lopez Gdy prawie trzy lata temu świat...

 • Tom Cruise dla promocji zrobi wszystko

  Tom Cruise ( "Wojna światów" ), aby dotrzeć na nowojorską premierę swojego najnowszego filmu "Mission: Impossible 3" użył w środę, 3 maja, wozu strażackiego, helikoptera, samochodu oraz sławnego nowojorskiego metra.

 • Brad Pitt kontra Tom Cruise

  Dwie dekady po "Wywiadzie z wampirem" Brad Pitt i Tom Cruise ponownie zagrają razem w filmie. "Go Like Hell" to nowa produkcja wytwórni 20th Century Fox.

 • Tom Cruise w bolidzie Formuły 1

  Amerykański aktor Tom Cruise zasiadł za sterami bolidu Formuły 1 należącego do zespołu Red Bull Racing. Testy odbyły się na torze Willow Springs w Stanach Zjednoczonych, gdzie najprawdopodobniej w przyszłym roku zostanie zorganizowana jedna z rund F1.

 • Tom Cruise w podróży poślubnej

  Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) i Tom Cruise (44 l., "Mission: Impossible 3" ), którzy w sobotę, 18 listopada, pobrali się na zamku w Bracciano koło Rzymu, odlecieli w niedzielę o świcie (19 listopada) w podróż poślubną na Malediwy. Stolicę Włoch opuszczają też gwiazdy Hollywood, zaproszone na uroczystość zaślubin.

 • Tom Cruise pomógł ofiarom wypadku

  Tom Cruise (44 l. "Wojna światów" ) i jego narzeczona Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) nie zawahali się, kiedy na jednej z dróg szybkiego ruchu w Los Angeles zauważyli wypadek samochodowy. Para zatrzymała się i gotowa była pomóc poszkodowanym - donosi magazyn "People".