• Informacje na temat:

  tom cruise wiek

Artykuły na temat: tom cruise wiek
 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...? To proste, Tom Cruise nie oszczędza na córce, bo wierzy, że to ona w końcu stanie na czele sekty scjentologicznej. Poza tym, jej zwariowani rodzice wierzą, że jej dusza żyje od miliardów lat... Ponoć Tom Cruise już teraz wydał na swoje dziecko milion dolarów. Jak można się domyślić, ta suma będzie rosnąć wraz z wiekiem zepsutej Suri. Bliźniaki Jennifer Lopez Gdy prawie trzy lata temu świat...

 • Tom Cruise szuka partnerki

  Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące głównej żeńskiej postaci filmu "Mission: Impossible 3" . Bohaterka, Leah Quint, będzie miała za sobą bogate doświadczenia w pracy w agencji IMF (Impossible Mission Force). Zdjęcia do filmu, w którym rolę Ethana Hunta powtórzy Tom Cruise ( "Vanilla Sky" , "Raport mniejszości" ), rozpoczną się w styczniu 2004 roku w Los Angeles.

 • Kompletnie schrzaniona sprawa

  Tom Cruise może spać spokojnie. Jego najgroźniejszy aktorski rywal - Will Smith - po raz kolejny zawiódł. "Kompletnie schrzaniona sprawa" - tak komentowany jest jego najnowszy film "Jestem legendą".

 • Huston i Scorsese na Harvardzie

  Aktorka Anjelica Huston i reżyser Martin Scorsese to tegoroczni laureaci specjalnej nagrody Hasty Pudding przyznawanej przez uniwersytet w Harwardzie. Tytuł Mężczyzny i Kobiety Roku przyznawany jest corocznie artystom, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Misja Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "Dziewczyna z perłą" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Mission: Impossible 3" , kontynuacji przebojów "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Aktorka ma wcielić się w bohaterkę o imieniu Leah.

 • Zasłużyli, a nie dostali Oscara

  Alfred Hitchcock ( "Psychoza" ), Samuel L. Jackson ( "Pulp Fiction" ) i Demi Moore ( "Niemoralna propozycja" ) znaleźli się na liście twórców, którzy choć zasługują na Oscara, nigdy go nie otrzymali. Brytyjscy kinomani opracowali listę wybitnych - ich zdaniem - aktorów i reżyserów, których nigdy nie docenili członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Enya: Boski głos Irlandii

  Bono z grupy U2 jest rozpoznawalny niemal w każdym zakątku globu, ale to będąca jego całkowitym przeciwieństwem Enya może się pochwalić tytułem najlepiej sprzedającego się solowego artysty w Irlandii. We wtorek (17 maja) wokalistka skończyła 50 lat.

Wideo na temat: tom cruise wiek
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.