• Informacje na temat:

  tom cruise zdjęcia

Artykuły na temat: tom cruise zdjęcia
 • Tom Cruise nie do poznania? "Jakby postradał zmysły"

  Do mediów docierają niepokojące sygnały dotyczące jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie. Tom Cruise nie jest już taki, jak niegdyś? Współpracownicy mają bardzo żalić się na jego zachowanie...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Tom Cruise (53 l.) na dobre zapomniał o córce?

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Tom Cruise nie romansuje ze swoją asystentką!

  Tom Cruise (53 l.) wbrew plotkom wcale nie zamierza poślubić swojej pracownicy!

 • Tom Cruise w kosmosie

  Hollywoodzki gwiazdor Tom Cruise będzie narratorem dokumentalnego filmu opowiadającego o życiu na międzynarodowej stacji kosmicznej. Zdjęcia do kosmicznej opowieści powstawały pomiędzy grudniem 1998 roku a czerwcem 2001 roku. Ich twórcami było 25 astronautów, mieszkających na stacji.

 • Tom Cruise jest gejem!?

  Amerykański magazyn plotkarski "National Enquirer" twierdzi, że Tom Cruise (52 l.) woli mężczyzn, a jego małżeństwa z Mimi Rogers (58 l.), Nicole Kidman (47 l.) i Katie Holmes (35 l.) były tylko przykrywką!

 • Tom Cruise: Tajemnica ślubnego zdjęcia

  Jedyna oficjalna ślubna fotografia Toma Cruise'a (44 l., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zdołała wywołać już spore kontrowersje. Chodzi o to, że Tom Cruise jest na niej wyższy, niż w rzeczywistości.

 • Tom Cruise: Scjentolodzy zabraniają mu widywać się z córką?!

  Tom Cruise (53 l.) nie widział Suri (9 l.) od ponad dwóch lat!

 • Tom Cruise: Nieudana sprzedaż zdjęcia

  Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) - podobnie jak Angelina Jolie i Brad Pitt - próbowali sprzedać zdjęcie swojej malutkiej córeczki Suri. Transakcja jednak nie udała się, bowiem za zdjęcie Suri media gotowe były zapłacić o wiele mniej niż za zdjęcia Shiloh Nouvel.

Dyskusje na temat: tom cruise zdjęcia
 • Re: “M jak miłość": Pogrzeb Michała Łagody! Mamy zdjęcia!

  podczas pogrzebu Łagody nagle przyjeżdża daewoo nexia a w środku Tom Cruise i jego sekta wraz z Małgosią i żądają Wojtusia. Naszczęscie Paweł wyciąga pistolet na wode i przegania ich. Marysia zmienia zdanie i zamiast otwierac klinike czy cos tam, kupuje na allegro tygrysa słonia i małpe i otwiera cyrk w Grabinie. Kisiel wygrywa w konkursie knoor zapas sosów do sałatek. Do Tomka dzwoni Putin