• Informacje na temat:

  tom felton

Artykuły na temat: tom felton
 • "The Flash": Tom Felton jako rywal Barry'ego?

  Tom Felton, angielski aktor znany szerokiej publiczności głównie z roli Draco Malfoya w filmach o przygodach Harry'ego Pottera, zagra w trzecim sezonie serialu "The Flash".

 • Draco Malfoy zaśpiewa?

  Niewykluczone, że Tom Felton, grający Draco Malfoy'a w filmowej serii o przygodach Harry'ego Pottera, zajmie się karierą muzyczną.

 • "Origin": Nowy serial You Tube Originals. W roli głównej Tom Felton

  Tytuł serialu to "Origin", a jego twórczynią jest Mika Wika Watkins. W rolach głównych występują gwiazdy filmów o Harrym Potterze - Tom Felton (Draco Malfoy) oraz Natalia Tena (Nymphadora Tonks(...) szybko... Obok Feltona i Teny na ekranie zobaczymy również Paula W.S. Andersona, Sena Mitsuji, Norę Arnezeder i Frasera Jamesa.  Producentami wykonawczymi są twórcy "Lost. Zagubieni" oraz "The Crown...

 • Posłuchaj, jak śpiewa... Malfoy

  Gdy zapadnie ostatni klaps na planie "Harry'ego Pottera", Tom Felton, czyli filmowy Malfoy, zamknie się w studiu, by nagrać swój debiutancki album.

 • Najlepsze zwiastuny z New York Comic Con. "Daredevil", "Star Trek", "Dobry omen", "Origin"

  ...i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce. Origin W rolach głównych występują gwiazdy filmów o Harrym Potterze - Tom Felton (Draco Malfoy) oraz Natalia Tena (Nymphadora Tonks(...)... Obok Feltona i Teny na ekranie zobaczymy również Paula W.S. Andersona, Sena Mitsuji, Norę Arnezeder i Frasera Jamesa. Serial to oryginalna produkcja YouTube. Jesteś fanem amerykańskich seriali...

 • Miłość na planie Pottera

  Tom Felton, znany jako odtwórca roli Draco Malfoy'a w serii filmów o Harry'm Potterze, znalazł swoją drugą połówkę na planie sagi o młodym czarodzieju. Wybranką aktora jest statystka Jade Olivia.

 • San Diego Comic-Con 2018: Zwiastuny, które koniecznie musicie zobaczyć

  ...dotychczasowe życie i wziąć udział w misji kolonizacyjnej obcej planety. Niestety, problemy zaczynają się bardzo szybko... W rolach głównych występują gwiazdy filmów o Harrym Potterze - Tom Felton...

 • Fanka zaatakowała Draco

  Tom Felton, znany z roli Draco Malfoy'a w ekranizacjach przygód Harry Pottera, przeżył ostatnio chwile grozy. Artysta nie mógł wyjść z szoku po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z szaloną fanką, która wyrwała mu pukiel włosów z głowy.

 • 10 zwiastunów z Comic Conu, które trzeba zobaczyć

  Feltona, odtwórcę roli Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Felton wcieli się w postać Juliana Dorna, pracownika laboratorium kryminalistycznego w Wydziale Policji Central City, który...

 • Wróg Harry'ego Pottera

  Chciał zagrać Harry'ego Pottera, a został jego największym wrogiem. Tom Felton, znany z roli Draco Malfoya w serii przygód o młodych czarodziejach z Hogwartu, to nie tylko aktor, ale także utalentowany muzyk, wspierający młode talenty.