• Informacje na temat:

  tom gabel

Artykuły na temat: tom gabel
 • 31-letni punkowiec zmienia płeć

  Wokalista Tom Gabel z punkowej formacji Against Me! zmienia płeć. "Mam nadzieję, że ludzie mnie zrozumieją" - komentuje decyzję.

 • Ojciec nie zaakceptował zmiany płci syna

  Z powodu zmiany płci wokalistka Laura Jane Grace z punkowej formacji Against Me! przestała być tolerowana przez ojca.

 • Chwali ich legenda

  - Against Me! są rewelacyjni! - tak o amerykańskich punkowcach, którzy w niedzielę (14 października) wystąpią w warszawskim klubie "Punkt" opowiadał portalowi INTERIA.PL słynny Butch Vig.

 • Wygraj jazzowych dżentelmenów!

  18 utworów przygotowanych przez panów grających różne odmiany ciepłego jazzu to zawartość płyty "Gentlemen's Jazz Album" będącej kontynuacją "Ladies' Jazz Album". Eleganckie wydawnictwo możecie już wygrać w naszym konkursie!

 • Buntownicy po przejściach

  Against Me! "White Crosses", Warner

 • Jarocin 2012 wystartował

  Koncertem warszawskiej formacji Noko rozpoczął się w piątek (20 lipca) w Jarocinie (Wielkopolska) "Festiwal-Jarocin 2012". Kapela zdobyła w 2011 roku na tym samym festiwalu prestiżową Nagrodę Publiczności "Złoty Kameleon".

 • Najseksowniejsza w Hollywood!

  Mimo młodego wieku, jest już długo obecna w show biznesie, dlatego bez końca można dyskutować i spierać się, w którym filmie stworzyła swoją najwybitniejszą kreację. W poniedziałek, 22 listopada, Scarlett Johansson obchodzi 26. urodziny.

Wideo na temat: tom gabel
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...