• Informacje na temat:

  tom hanks w polsce

Artykuły na temat: tom hanks w polsce
 • Tom Hanks weźmie ponowny ślub!

  Z okazji perłowych godów gwiazdor Hollywood chce uroczyście podziękować swej żonie Ricie Wilson (61 l.) za 30 lat wspólnego życia. Tom Hanks (61 l.) zaplanował, że ceremonia, podczas której para odnowi przysięgę małżeńską, odbędzie się w kwietniu br. w ich małżeńskiej rezydencji w Los Angeles. Później zaś odbędzie się powtórne wesele, na którym będą gościć bliscy sercu małżonków, m.in. dzieci...

 • Steven Spielberg będzie kręcił we Wrocławiu

  Część zdjęć do nowego filmu Stevena Spielberga - szpiegowskiego thrillera "St. James Place" - powstanie we Wrocławiu. Ekipa przyjedzie do Polski już w listopadzie, obecnie trwają prace nad budową scenografii - informuje TVN24.

 • "Lucyfer": Tom Ellis. Osiem interesujących faktów o gwieździe serialu

  Z kim studiował Tom Ellis? Kto jest jego ulubionym aktorem? Co aktor ma wspólnego z Davidem Tennantem? Zobaczcie!

 • Spielberg kręci we Wrocławiu

  We Wrocławiu w poniedziałek, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Stevena Spielberga, którego roboczy tytuł brzmi "St. James Place". W stolicy Dolnego Śląska przez najbliższe dni będą kręcone sceny plenerowe na ul. Kurkowej i Mierniczej.

 • Tom Hanks złożył życzenia i odśpiewał "100 lat" Monice Jaskólskiej, która zainicjowała akcję "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Hanks i Spielberg znów na wojnie

  Już 15 marca, dzień po amerykańskiej premierze, nowy mini-serial "Pacyfik" zadebiutuje w Polsce. Twórcami nowej produkcji HBO są: Tom Hanks, Steven Spielberg i Gary Goetzman.

 • Tom Hanks: Ikona w roli ikony

  24 stycznia do kin w całej Polsce trafi film "Ratując pana Banksa", historia burzliwego procesu tworzenia scenariusza, na podstawie którego studio Disneya nakręciło musical wszech czasów - "Mary Poppins". W roli Walta Disneya zobaczymy dwukrotnego zdobywcę Oscara - Toma Hanksa.

 • Nic nie łączy bardziej niż wspólna niedola

  ..."Przeszedłem swój chrzest bojowy właśnie podczas tych scen, gdy wszystko dookoła wybuchało, a moim zadaniem było pozostać przy życiu" - mówi Joe Mazzello, grający jedną z głównych ról w serialu "Pacyfik", którego producentami są Tom Hanks i Steven Spielberg. Praca na planie była dla niego jedną z najcięższych prób i najważniejszym doświadczeniem w karierze. W wywiadzie aktor opowiada...

 • "Pacyfik": Hanks i Spielberg znowu razem

  Już 15 marca, dzień po amerykańskiej premierze, nowy mini- serial "Pacyfik" zadebiutuje w Polsce. Twórcami nowej produkcji HBO są: Tom Hanks, Steven Spielberg i Gary Goetzman. Serial pokazuje przeplatające się losy trzech żołnierzy piechoty morskiej w czasie walk na Pacyfiku podczas drugiej wojny światowej.