• Informacje na temat:

  tom hiddleston zdjęcia

Artykuły na temat: tom hiddleston zdjęcia
 • Przyjaciółka Taylor Swift (26 l.) opublikowała zdjęcie piosenkarki i jej nowego chłopaka, Toma Hiddlestona (35 l.). Są wpatrzeni w siebie jak w obrazek!

 • "Mandalorianin": Nowy serial w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Aktualizacja #2

  ..."Zakochanego kundla" i "Dumbo" (podobnie jak "Księga dżungli", "Pięknai bestia"). Innymi produkcjami, jakie przygotowuje amerykański gigant są seriale o losach Lokiego (Tom Hiddleston) oraz Scarlet Witch(...). Aktualizacja #1 W październiku  Disney ogłosił, że zdjęcia do serialu już ruszyły. Przy okazji ujawnił listę reżyserów oraz udostępnił pierwsze zdjęcie z produkcji. Reżyser m.in. dwóch części...

 • Tajemniczy film Jarmuscha w Cannes

  Wielokrotny laureat Złotej Palmy, amerykański reżyser Jim Jarmusch, pokaże swój najnowszy film na festiwalu w Cannes. Będzie to światowa premiera tego kręconego w tajemnicy filmu.

 • Pattinson najseksowniejszy

  Gwiazdor Sagi "Zmierzch" - Robert Pattinson - zwyciężył w plebiscycie magazynu "Glamour" na najseksowniejszego mężczyznę świata. Aktor pokonał znanego z filmu "Thor" Toma Hiddlestona oraz weterana zestawienia - Johnny'ego Deppa.

 • "Tylko kochankowie przeżyją" : Wampiryczne love story

  Bez obaw. Wampiryczne love story nie oznacza kolejnej części "Zmierzchu". Przynajmniej na razie. "Tylko kochankowie przeżyją" to piękna miłosna historia w egzystencjalnej tonacji, doprawiona hipnotyczną muzyką, subtelnymi i zabawnymi odwołaniami do kultury każdej maści. Jeden z najlepszych filmów Jima Jarmuscha.

Wideo na temat: tom hiddleston zdjęcia
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...

 • Crimson Peak. Wzgórze krwi

  Gotycki horror w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Labiryntu fauna" i serii "Hellboy". Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podaje.