• Informacje na temat:

  tom hollander

Artykuły na temat: tom hollander
 • "Nocny recepcjonista": Thriller w gwiazdorskiej obsadzie znów na AMC

  ..., Olivia Colman jako Angela Burr, Elizabeth Debicki jako Jed Marshall, Tom Hollander jako Lance Corkoran i inni. Powtórna emisja 1. sezonu "Nocnego recepcjonisty" rozpocznie się 28 listopada o 21(...)Tytułowy nocny recepcjonista, Jonathan Pine (Tom Hiddleston, "Thor", "Tylko kochankowie przeżyją"), pracuje w hotelu w Kairze, w samym środku wydarzeń Arabskiej Wiosny. Poznaje tam piękną kobietę...

 • "Klub dla wybrańców": Bogaci, rozpuszczeni, zepsuci

  Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci - oto członkowie elitarnego "The Riot Club" na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów "Włoski dla początkujących" i "Była sobie dziewczyna".

 • "Nocny recepcjonista": Polska premiera thrillera z gwiazdorską obsadą

  ...występują: Tom Hiddleston jako Jonathan Pine, Hugh Laurie jako Richard Roper, Olivia Colman jako Angela Burr, Elizabeth Debicki jako Jed Marshall, Tom Hollander jako Lance Corkoran i inni. Na(...)Tytułowy nocny recepcjonista, Jonathan Pine (Tom Hiddleston, Thor, Tylko kochankowie przeżyją), pracuje w hotelu w Kairze, w samym środku wydarzeń Arabskiej Wiosny. Poznaje tam piękną kobietę...

 • Rośnie obsada "Piccadilly Jim"

  Frances O'Connor ( "Mansfield Park" , "Sztuczna inteligencja" ) i Allison Janney ( "Godziny" , serial "Prezydencki poker") zagrają w filmie "Piccadilly Jim", który powstaje obecnie w Wielkiej Brytanii. Obraz opowiada o przygodach amerykańskiego utracjusza, który w Londynie odnajduje dziewczynę swoich marzeń. Tytułową rolę w projekcie kreuje Sam Rockwell ( "Naciągacze" , "Niebezpieczny umysł" ).

 • XVII-wieczny aktor w tarapatach

  Billy Crudup ( "Kraina Hi-Lo" , "U progu sławy" ) i Claire Danes ( "Romeo i Julia" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ) grają główne role w kostiumowym widowisku "Compleat Female Stage Beauty". Film opowiada autentyczną historię słynnego aktora sprzed czterystu lat, który staje w obliczu nieoczekiwanej scenicznej konkurencji. W obsadzie projektu, który realizuje właśnie Richard Eyre ( "Iris" ), występuje także wielu wybitnych aktorów brytyjskich.

 • Neil Jordan znowu o wampirach

  Neil Jordan, twórca nominowanego do dwóch Oscarów "Wywiadu z wampirem", powraca do tematu, który przyniósł mu zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru.

 • Fiennes i Weisz najlepszymi aktoramiI

  Ralph Fiennes ( "Harry Potter i Czara Ognia" ) i Rachel Weisz ( "Constantine" ), grający w filmie "Wiernym ogrodniku" , w podsumowaniu londyńskich krytyków filmowych zostali uznani najlepszymi brytyjskimi aktorami. "Tajemnica Brokeback Mountain" Anga Lee otrzymała nagrodę London Film Critics's Circle dla najlepszego filmu 2005 roku.

 • Keira popularna na krańcu świata

  W filmie "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" młoda brytyjska aktorka, Keira Knightley, już po raz trzeci wciela się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

 • Tego jeszcze nie widzieliśmy?

  "Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście..." - zachwycał się swoim filmem Ben Rodkin, którego debiutanckie "Big Heart City" znalazło się w konkursie Off Plus Camera. Zagubieni w wielkim mieście, poszukujący miłości - czyż to nie brzmi znajomo? Rodkin powinien raczej uczyć się od twórcy politycznej satyry "In the Loop", jak błyskotliwie ograć temat, który już kilka razy zdarzało się nam oglądać w kinie.

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

Zdjęcia na temat: tom hollander
Wideo na temat: tom hollander
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Czas na miłość

  Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (BILL NIGHY) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny...

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...