• Informacje na temat:

  tom hollander

Artykuły na temat: tom hollander
 • "Nocny recepcjonista": Thriller w gwiazdorskiej obsadzie znów na AMC

  ..., Olivia Colman jako Angela Burr, Elizabeth Debicki jako Jed Marshall, Tom Hollander jako Lance Corkoran i inni. Powtórna emisja 1. sezonu "Nocnego recepcjonisty" rozpocznie się 28 listopada o 21(...)Tytułowy nocny recepcjonista, Jonathan Pine (Tom Hiddleston, "Thor", "Tylko kochankowie przeżyją"), pracuje w hotelu w Kairze, w samym środku wydarzeń Arabskiej Wiosny. Poznaje tam piękną kobietę...

 • "Klub dla wybrańców": Bogaci, rozpuszczeni, zepsuci

  Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci - oto członkowie elitarnego "The Riot Club" na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów "Włoski dla początkujących" i "Była sobie dziewczyna".

 • "Nocny recepcjonista": Polska premiera thrillera z gwiazdorską obsadą

  ...występują: Tom Hiddleston jako Jonathan Pine, Hugh Laurie jako Richard Roper, Olivia Colman jako Angela Burr, Elizabeth Debicki jako Jed Marshall, Tom Hollander jako Lance Corkoran i inni. Na(...)Tytułowy nocny recepcjonista, Jonathan Pine (Tom Hiddleston, Thor, Tylko kochankowie przeżyją), pracuje w hotelu w Kairze, w samym środku wydarzeń Arabskiej Wiosny. Poznaje tam piękną kobietę...

 • Rośnie obsada "Piccadilly Jim"

  Frances O'Connor ( "Mansfield Park" , "Sztuczna inteligencja" ) i Allison Janney ( "Godziny" , serial "Prezydencki poker") zagrają w filmie "Piccadilly Jim", który powstaje obecnie w Wielkiej Brytanii. Obraz opowiada o przygodach amerykańskiego utracjusza, który w Londynie odnajduje dziewczynę swoich marzeń. Tytułową rolę w projekcie kreuje Sam Rockwell ( "Naciągacze" , "Niebezpieczny umysł" ).

 • XVII-wieczny aktor w tarapatach

  Billy Crudup ( "Kraina Hi-Lo" , "U progu sławy" ) i Claire Danes ( "Romeo i Julia" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ) grają główne role w kostiumowym widowisku "Compleat Female Stage Beauty". Film opowiada autentyczną historię słynnego aktora sprzed czterystu lat, który staje w obliczu nieoczekiwanej scenicznej konkurencji. W obsadzie projektu, który realizuje właśnie Richard Eyre ( "Iris" ), występuje także wielu wybitnych aktorów brytyjskich.

 • Neil Jordan znowu o wampirach

  Neil Jordan, twórca nominowanego do dwóch Oscarów "Wywiadu z wampirem", powraca do tematu, który przyniósł mu zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru.

 • Fiennes i Weisz najlepszymi aktoramiI

  Ralph Fiennes ( "Harry Potter i Czara Ognia" ) i Rachel Weisz ( "Constantine" ), grający w filmie "Wiernym ogrodniku" , w podsumowaniu londyńskich krytyków filmowych zostali uznani najlepszymi brytyjskimi aktorami. "Tajemnica Brokeback Mountain" Anga Lee otrzymała nagrodę London Film Critics's Circle dla najlepszego filmu 2005 roku.

 • Keira popularna na krańcu świata

  W filmie "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" młoda brytyjska aktorka, Keira Knightley, już po raz trzeci wciela się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

 • Tego jeszcze nie widzieliśmy?

  "Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście..." - zachwycał się swoim filmem Ben Rodkin, którego debiutanckie "Big Heart City" znalazło się w konkursie Off Plus Camera. Zagubieni w wielkim mieście, poszukujący miłości - czyż to nie brzmi znajomo? Rodkin powinien raczej uczyć się od twórcy politycznej satyry "In the Loop", jak błyskotliwie ograć temat, który już kilka razy zdarzało się nam oglądać w kinie.

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

Zdjęcia na temat: tom hollander