• Informacje na temat:

  tom i jerry zdjęcia

Artykuły na temat: tom i jerry zdjęcia
 • Jonathan Lipnicki (26 l.) dał się poznać szerszej publiczności w filmie „Jerry Maguire”, w którym wystąpił jako 6-letni wówczas chłopiec u boku Toma Cruise’a. Trzy lata później sławę przyniosło mu(...). Dość rzadko udziela wywiadów, jednak fani na bieżąco mogą śledzić co u niego słychać, a to za sprawą mediów społecznościowych, w których dość często się udziela. Zobaczcie na zdjęciach, jak przez...

 • Tom Cruise i wojna domowa

  Tom Cruise ( "Firma" , "Mission: Impossible" , "Mission: Impossible 2" , "Oczy szeroko zamknięte" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego udziału w najnowszym filmie Anthony'ego Minghelli, twórcy nagrodzonego Oscarem obrazu "Angielski pacjent". Poświęcony amerykańskiej wojnie domowej film na nosić tytuł "Cold Mountain".

 • Martin Scorsese, słynny amerykański reżyser takich obrazów jak "Taksówkarz", czy goszczącej na ekranach polskich kin "Mrocznej strony miasta", myśli już o nakręceniu kolejnego filmu. Zdjęcia rozpoczną się jednak dopiero wtedy, gdy na planie będą mogli się pojawić wszyscy aktorzy, których reżyser wymarzył sobie w obsadzie.

 • Orlando Bloom walczy z piratami

  Orlando Bloom, pamiętny Legolas z filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , wystapi w najnowszej przygodowej produkcji studia Disney'a, "Pirates Of The Caribbean". Brytyjski aktor wystąpi u boku Johnny'ego Deppa ( "Z piekła rodem" ) i Geoffrey'a Rusha ( "Krawiec z Panamy" ).

 • Takiej animacji jeszcze nie było

  "Tak skomplikowanego pod względem łączenia technik obrazu jeszcze w kinie nie było" - powiedział o "Latającej maszynie 3D" producent Hugh Welchman. W czwartek, 3 listopada, twórcy pierwszej zrealizowanej w Polsce animacji w technologii stereo 3D spotkali się z mediami.

 • W Cannes, w sobotę wieczorem, 22 maja, wręczono nagrody 57. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Jury pod przewodnictwem Quentina Tarantino ( "Kill Bill: Volume 1" ) obejrzało dziewiętnaście filmów. Złotą Palmę zdobył kontrowersyjny dokumentalny obraz "Fahrenheit 9/11" Michaela Moore'a. Ceremonię wręczenia nagród zdominowali jednak twórcy azjatyccy.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: tom i jerry zdjęcia
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...