• Informacje na temat:

  tom petty

Artykuły na temat: tom petty
 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  ...idealna") lub Lori Petty ("Orange is the New Black"). Tak samo na miejscu Claire Danes (która ma już na swoim koncie dwie nagrody Emmy za rolę w "Homeland") mogła bez problemu znaleźć się Eva Green(...) Amy Schumer" Lily Tomlin, "Grace and Frankie" Najlepszy aktor w serialu komediowym Anthony Anderson, "Czarno to widzę" Aziz Ansari, "Masters of None" Will Forte, "The Last Man on Earth" William...

 • Sam Smith przyznaje: Rzeczywiście podobne

  Tom Petty i Jeff Lynne zostali dopisani jako współautorzy przeboju "Stay With Me". Sam Smith broni się jednak przed oskarżeniami o plagiat.

 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

 • Petera Bogdanovicha screwball comedy

  "Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po ponad dekadzie nieobecności - na ekrany kin.

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Artyści na pewnym etapie kariery wydają się nie przejmować tym, czego życzyłaby sobie ich wytwórnia płytowa. Jednym z nich z pewnością jest Tom Petty. Pomimo konfliktu w ubiegłym roku z wydającą jego krążki firmą MCA, dotyczącego promocji poprzez bezpłatnie zamieszczanie piosenek w Internecie, w tym roku Tom postanowił znowu spróbować tej formy dotarcia do rzeszy fanów.

 • Tom Petty nagrodzony

  6 grudnia w Las Vegas Tom Petty odbierze prestiżową "Century Award" przyznawaną przez magazyn "Billboard" za całokształt osiągnięć. Przypomnijmy, że to właśnie Petty wręczył pierwszą "Century Award" w 1992 roku. Wówczas odebrał ją już nieżyjący George Harrison, gitarzysta The Beatles.

 • Zapracowany Tom Petty

  Tom Petty & The Heartbreakers rozpoczną pracę nad nowym albumem studyjnym. Płyta ma się ukazać nakładem Warner Bros. w przyszłym roku. Z założenia ma to być kontynuacja albumu "The Last DJ" z 2002 roku. Ponadto muzycy mają w planach kilka innych projektów, jak np. album koncertowy oraz część druga zbioru "Greatest Hits".

 • Tom Petty: Wyjątkowa płyta

  Tom Petty zamierza pod koniec tego roku lub na początku 2006 wydać nową płytę zatytułowana "Highway Companion". Poza tym amerykański artysta przygotowuje się do wakacyjnej trasy koncertowej z The Black Crowes.

 • Plagiator Tom Petty?

  Tom Petty został oskarżony o kradzież pomysłu na tytułowy utwór z jego płyty "The Last DJ" przez pewnego kompozytora z Kalifornii. Niejaki Jim Wagner złożył dokumenty w sądzie w Los Angeles, w których utrzymuje, że to on jest autorem pomysłów, później wykorzystanych przez amerykańskiego rockmana.