• Informacje na temat:

  tom selleck producent

Artykuły na temat: tom selleck producent
 • Shannen Doherty - czy źle oceniliśmy serialową Brendę?

  ...w kultowych produkcjach tego okresu ("Magnum P.I.", "Airwolf", "Autostrada do nieba"), partneruje uznanym aktorom, takim jak Sarah Jessica Parker, Helen Hunt, Tom Selleck czy młodziutka Winona Ryder. To właśnie(...) zwłaszcza o ostrym konflikcie Shannen z koleżankami z planu - Jennie Garth, grającą Kelly i Tori Spelling, serialową Donną, a prywatnie córką producenta "Beverly...", Aarona Spellinga. Padło wiele...

 • Serialowa jesień w Stanach

  ...i Deana. I na tabunach potworów. Stacja: CW. "The Good Guys" (kontynuacja 1 sezonu) "Blue Bloods", premiera. Tom Selleck w nowej roli nowojorskiego policjanta. Serial opowiada o losach rodziny(...) kolejna po "Życiu na fali" i "Plotkarze" produkcja Josha Shwartza, najmłodszego w historii amerykańskiej telewizji scenarzysty i producenta serialu emitowanego w paśmie codziennym. Współproducentem jest McG...

 • ...produkcjach u boku tak znanych aktorów jak: Donald Sutherland, Telly Savalas, Tom Selleck czy Ben Kingsley.(...). Liliana Komorowska była partnerką starszego od niej o trzydzieści lat filmowego producenta, po rozstaniu z nim związała się z Michałem Urbaniakiem, z którym wzięła ślub. Jednak ten związek również nie...

 • George Clooney zagra Magnum?

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Niebezpieczny umysł" ) bardzo poważnie rozważa objęcie tytułowej roli w filmie "Magnum P.I.". Słynny aktor i reżyser miałby wcielić się w postać byłego oficera wywiadu marynarki wojennej, który zostaje prywatnym detektywem. Obraz będzie kinową wersją popularnego serial u z lat 80., w którym występował Tom Selleck.

 • "Magnum" powróci... w kinie!

  Studio Universal i producent Brian Grazer ( "Piękny umysł" , "8. Mila" ) z firmy Imagine Entertainment nabyli prawa do kinowej adaptacji słynnego serial u "Magnum". Nad scenariuszem nowej wersji opowieści będzie pracował Michael McCullers, współautor komedii "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" oraz "Austin Powers i złoty członek" .

 • Clooney nie chce serialu

  Kilka dni temu w Sieci pojawiły się doniesienia, że George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , " Niebezpieczny umysł " ) rozważa objęcie tytułowej roli w filmie "Magnum P.I.", w którym miałby wcielić się w postać byłego oficera wywiadu marynarki wojennej, prywatnego detektywa. Obraz miał być kinową wersją popularnego serial u z lat 80., w którym występował Tom Selleck.

 • Wyborcze rozterki Hollywood

  Decyzja Arnolda Schwarzeneggera ( "Terminator 3: Bun maszyn" ) o starcie w wyborach na stanowisko gubernatora stanu Kalifornia nie spowodowało znaczącej reakcji gwiazd Fabryki Snów. Przypuszcza się, że gwiazdy Hollywood, w większości zwolennicy partii demokratycznej, nie mają specjalnej ochoty, by krytykować otwarcie potężnego i szanowanego kolegę po fachu, umiarkowanego republikanina. Tym bardziej, że jego żoną jest Maria Shriver, pochodząca z tradycyjnie demokratycznego "klanu" Kennedych.

 • Brad Pitt na planie "Przyjaciół"

  Ponad rok temu informowaliśmy , że hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt ( "Podziemny krąg" , "Siedem", "12 małp" ) zagra w jednym z odcinków popularnego serial u "Przyjaciele" . 22 listopada, w amerykańskie Święto Dziękczynienia, odcinek ten zostanie pokazany w amerykańskiej telewizji.

 • TVN szykuje dla nas nowy serial "Gotowi na miłość". W zamierzeniu stacji nowa historia ma zastąpić popularną "Magdę M.". TVN już ściąga aktorów z zagranicy.