• Informacje na temat:

  tom skerritt

Artykuły na temat: tom skerritt
 • Nowa wersja "W samo południe"

  Amerykanin Tom Skerritt postanowił stanąć wraz z innymi aktorami do współzawodnictwa o zagranie głównej roli w remake'u jednego z najsłynniejszych westernów w historii kina - "W samo południe". Skerritt twierdzi, że od dawna marzy o zagraniu postaci, kreowanej w filmie Freda Zinnemanna z 1955 roku przez Gary Coopera.

 • Nagrodzeni nieobecni

  W sobotę, 13 stycznia, zakończył się 12 Festiwal Filmowy w Palm Springs. Podczas uroczystej gali nagrodzono między innymi Seana Connery'ego - za całokształt twórczości i Nicolasa Cage'a - za osiągnięcia aktorskie. Nagrodę za zasługi w dziedzinie reżyserii otrzymał Ridley Scott.

 • Gratka dla fanów "Obcego"!

  5 kwietnia (sobota) o godz. 20 w warszawskim kinie Wisła odbędzie się Filmowa Noc z "Obcym". Kino pokaże dwie pierwsze części słynnej tetralogii: "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" (1979) w reżyserii Ridleya Scotta oraz "Obcy - decydujące starcie" (1986) w reżyserii Jamesa Camerona.

 • "Obcy" powraca do kin

  Reżyserskie wersje filmów "Obcy - 8. pasażer Nostromo" Ridleya Scotta oraz "Obcy - decydujące starcie" Jamesa Camerona trafią do polskich kin. Pod koniec października będzie można zobaczyć obie produkcje po rekonstrukcji cyfrowej.