• Informacje na temat:

  tom waits

Artykuły na temat: tom waits
 • ​Nowe gwiazdy u "Simpsonów"

  W 24. sezonie amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie", usłyszeć będzie można wiele gwiazd. Głosów bohaterom kreskówki użyczą m.in. Tom Waits i Justin Bieber.

 • Tom Waits powraca

  Wytwórnia płytowa Toma Waitsa wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że legendarny muzyk, pisarz i aktor w jednej osobie, nagrywa właśnie swoje nowe dzieło, zatytułowane "Real Gone". Sam Waits zdradził już nawet kilka szczegółów dotyczących tego wydawnictwa.

 • "Na dobre i na złe": Dr Krajewski to... melancholik?

  ...- Jestem dosyć depresyjnym gościem. Zawsze mnie ciągnęło w stronę nostalgii, melancholii - przyznaje młody aktor, w wywiadzie dla tvp.info. - Lubię słuchać muzyki, którą wielu uważa za smutną - dodaje. - To muzyka, która mnie nastraja, często pozytywnie. Zawsze towarzyszył mi Tom Waits i muzyka filmowa. To chyba moja największa pasja, właśnie muzyka filmowa.

 • Hiphopowy Tom Waits

  Na początku sierpnia ukaże się nowy album legendarnego amerykańskiego barda Toma Waitsa, "Real Gone" - następca "Blood Money" i "Alice", wydanych równocześnie, tego samego dnia w 2002 roku. Po raz pierwszy w dorobku artysty pojawią się elementy hiphopowe.

 • Na te seriale czekaliśmy całe lato

  ...wakacyjnej przerwie już 30. września. W nowych odcinkach kultowej kreskówki pojawią się amerykański artysta Tom Waits oraz bożyszcze nastolatek, Justin Bieber, którzy zagrają samych siebie. Zapowiada(...). Natomiast Raj, samotny i wiecznie nieszczęśliwy, zadba o to, by wypełnić pustkę, która stała się jeszcze większa po tym, jak jego najlepszy przyjaciel wziął ślub...   "Dwóch i pół" Tytuł...

 • Waits kontra reklama

  Tom Waits, słynny amerykański wokalista i kompozytor, rozważa wystąpienie na drogę prawną przeciwko jednej z europejskich firm reklamowych, pracującej dla samochodowego koncernu. Powodem jest pojawienie się w duńskiej reklamie Opla muzyki "podobnej" do jego twórczości.

 • Tom Waits: Nago na masce samochodu?

  Tom Waits wytoczył proces koncernowi Opel oraz jednej z niemieckich agencji reklamowych. Legendarny amerykański wokalista oskarżył firmy o wykorzystanie w telewizyjnej reklamie głosu łudząco przypominającego jego własny.

 • Tom Waits wygrał "tysiące euro"

  Tom Waits, słynny amerykański wokalista i kompozytor, znany ze swojego charakterystycznego, "skrzypiącego" głosu, wygrał sądowy proces z samochodowym koncernem Volkswagen-Audi. Firma w jednej z telewizyjnych reklamówek wykorzystała jeden z jego utworów, zaśpiewany przez osobę z głosem podobnym do Waitsa.

 • Tom Waits w filmie twórcy "Noi Albinoi"

  Amerykański muzyk Tom Waits wystąpi w nowym filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari ( "Noi Albinoi" , "Zakochani widzą słonie" ) - poinformował serwis "Variety". Zdjęcia do "The Good Heart" powinny rozpocząć się jesienią. W obrazie Waitsowi partnerować będzie Ryan Gossling ( "Fanatyk" , "Pamiętnik" ).

 • Wygrali Toma Waitsa

  Tom Waits przegrał w pokera własną osobę. Zwycięzcami okazali się producenci filmu "Domino", którzy rozkazali "zniewolonemu" artyście wystąpić w obrazie.

Dyskusje na temat: tom waits