• Informacje na temat:

  tom waits aktor

Artykuły na temat: tom waits aktor
 • "Na dobre i na złe": Dr Krajewski to... melancholik?

  ...- Jestem dosyć depresyjnym gościem. Zawsze mnie ciągnęło w stronę nostalgii, melancholii - przyznaje młody aktor, w wywiadzie dla tvp.info. - Lubię słuchać muzyki, którą wielu uważa za smutną - dodaje. - To muzyka, która mnie nastraja, często pozytywnie. Zawsze towarzyszył mi Tom Waits i muzyka filmowa. To chyba moja największa pasja, właśnie muzyka filmowa.

 • Tom Waits powraca

  Wytwórnia płytowa Toma Waitsa wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że legendarny muzyk, pisarz i aktor w jednej osobie, nagrywa właśnie swoje nowe dzieło, zatytułowane "Real Gone". Sam Waits zdradził już nawet kilka szczegółów dotyczących tego wydawnictwa.

 • Tom Waits w filmie twórcy "Noi Albinoi"

  Amerykański muzyk Tom Waits wystąpi w nowym filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari ( "Noi Albinoi" , "Zakochani widzą słonie" ) - poinformował serwis "Variety". Zdjęcia do "The Good Heart" powinny rozpocząć się jesienią. W obrazie Waitsowi partnerować będzie Ryan Gossling ( "Fanatyk" , "Pamiętnik" ).

 • Kolejna kinowa rola Toma Waitsa

  Wokalista i aktor, Tom Waits, wcieli się w rolę Zachariaha w filmie Martina McDonagha "Seven Psychopaths". Obok Waitsa w filmie wystąpią również Woody Harrelson, Christopher Walken i Colin Farrell.

 • Gwiazdy śpiewają "pirackie pieśni" dla Johnny'ego Deppa

  Amerykański wokalista Tom Waits we współpracy z gitarzystą The Rolling Stones Keithem Richardsem, przygotowali wspólny utwór. Piosenka "Shenandoah" znajdzie się na dwupłytowym wydawnictwie "pieśni pirackich", przygotowywanych przez aktora Johnnyego Deppa.

 • Wygrali Toma Waitsa

  Tom Waits przegrał w pokera własną osobę. Zwycięzcami okazali się producenci filmu "Domino", którzy rozkazali "zniewolonemu" artyście wystąpić w obrazie.

 • Aktor, który porywa psy

  30 listopada na ekrany polskich kin trafi czarna komedia "7 psychopatów" w reżyserii Martina McDonagha. Irlandzki reżyser, który znany jest polskiej widowni z obrazu "Najpierw zwiedzaj, potem strzelaj", tym razem zabiera nas do Los Angeles.

 • "Pirackie pieśni" Johnny'ego Deppa

  Amerykański wokalista Tom Waits we współpracy z gitarzystą The Rolling Stones Keithem Richardsem przygotowali wspólny utwór. Piosenka "Shenandoah" znajdzie się na dwupłytowym wydawnictwie "pieśni pirackich", przygotowywanych przez Johnny'ego Deppa.

 • 10 aktorów, którzy nie powinni śpiewać

  Opolski festiwal otworzył w tym roku koncert Gwiazdorskiego Towarzystwa Muzyczno-Wokalnego, czyli aktorów grających i śpiewających znane polskie przeboje. Cóż, nie od dziś gwiazdy ekranu zazdroszczą sławy gigantom rocka.

 • Johnny Depp śpiewa szanty

  Plejada gwiazd sceny alternatywnej pokroju Toma Waitsa i Iggyego Popa zaśpiewa szanty na nowej kompilacji, której pomysłodawcą jest aktor Johnny Depp. Gwiazdor Hollywood również stanie przy mikrofonie.

Wideo na temat: tom waits aktor
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...