• Informacje na temat:

  tom waits zdjęcia

Artykuły na temat: tom waits zdjęcia
 • Tom Waits w filmie twórcy "Noi Albinoi"

  Amerykański muzyk Tom Waits wystąpi w nowym filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari ( "Noi Albinoi" , "Zakochani widzą słonie" ) - poinformował serwis "Variety". Zdjęcia do "The Good Heart" powinny rozpocząć się jesienią. W obrazie Waitsowi partnerować będzie Ryan Gossling ( "Fanatyk" , "Pamiętnik" ).

 • Gotycki horror Coppoli

  Francis Ford Coppola nie myśli o emeryturze. Twórca "Ojca chrzestnego" skończył zdjęcia do swojego kolejnego fabularnego filmu, zapowiadanego jako... gotycki horror.

 • Roberto Benigniego pochwała poezji

  Wychwalany pod niebiosa za "Życie jest piękne" włoski aktor i reżyser Roberto Benigni dostał od krytyki cięgi za swój kolejny "tragikomiczno-wojenny" obraz - "Tygrys i śnieg" . Niesłusznie.

 • Roberto Benigni: Wrażliwy klaun

  Chwila, w której Roberto Benigni otrzymał Oscara za film "Życie jest piękne" pozostanie jednym z najbardziej pamiętnych momentów w historii nagród Akademii. Włoski aktor i reżyser, ucieleśnienie "kolosalnej radości" życia, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.