• Informacje na temat:

  tom welling reżyser

Artykuły na temat: tom welling reżyser
 • Tom Welling Supermanem?

  Tom Welling, odtwarzający rolę Clarka Kenta w serial u "Tajemnice Smallville" , zagra być może tę postać także w przygotowywanej produkcji "Superman 5". Taką propozycję złożył młodemu aktorowi sam Bryan Singer ( "X-MEN" ), reżyser filmu.

 • Tom Welling chce kinowego Supermana

  Młody aktor Tom Welling, grający Supermana w telewizyjnym serial u o przygodach Człowieka ze Stali, ma nadzieję na angaż do filmowej wersji słynnego komiksu. Gwiazdor małego ekranu ma już na koncie jedną rolę kinową, lecz o rolę Clarka Kenta/Supermana będzie jednak musiał walczyć ze znacznie bardziej doświadczonymi aktorami.

 • Jim Caviezel Supermanem?

  Wciąż nie wybrano aktora do zagrania tytułowej roli w filmie "Supermen 5". Po informacji, że rolę tę zagra Tom Welling, odtwórca superbohatera w serial u "Tajemnice Smallville" , nadeszła wiadomość, że w postać Supermana wcieli się być może Jim Caviezel, bohater filmu "Pasja" .

 • "Superman" startuje?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, że coraz bardziej realne wydaje się, że prace na planie filmu "Superman 5" rozpoczną się już niedługo. Podobno kilka dni temu reżyser McG ( "Aniołki Charliego" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) spotkał się z decydentami ze studia Warner Bros. i przedstawił im wstępne koncepcje realizacyjne.

 • Jesus Christ Superman?

  Jim Caviezel, odtwórca głównej roli w filmie Mela Gibsona "Pasja" , zagra być może w najnowszej produkcji studia Warner Bros, długo oczekiwanej kolejnej opowieści o przygodach Supermana. Nowy projekt wytwórni jest wyjątkowo pechowy - po zmianie na stanowisku reżysera pojawiły się problemy z obsadzeniem głównej roli.

 • Jake Gyllenhall zagra Supermana?

  Jake Gyllenhall, bohater filmów "Pojutrze" i "Good Girl" , ma największe szanse na wcielenie się w postać Supermana. Kilka dni temu jedna z witryn internetowych ujawniła, że w przygotowywanej produkcji "Superman 5" młody aktor jest faworytem do objęcia roli Clarka Kenta.

 • Grudniowy "Superman"?

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji kolejnej filmowej opowieści o Supermanie, studio Warner Bros. zamierza rozpocząć prace na planie niecierpliwie oczekiwanej historii pod koniec roku. Realizacja boryka się z kłopotami już od paru lat. Tym razem wydaje się jednak, że opowieść o superbohaterze ma szansę ujrzeć światło dzienne.

 • Selma Blair w "Supermanie"?

  Selma Blair ( "Legalna blondynka" , "Męska rzecz" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) zdradziła niedawno, że jest jedną najpoważniejszych kandydatek do roli Lois Lane, głównej bohaterki piątego "Supermana" . Aktorka podzieliła się tą informacją z uczestnikami niedawnego amerykańskiego konwentu miłośników grozy o nazwie Fangora. Nowy film o Człowieku ze Stali nadal znajduje się jednak we wczesnej fazie przedprodukcji, więc wszystkie doniesienia na temat obsady należy traktować ze sporą rezerwą.

Wideo na temat: tom welling reżyser
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...