• Informacje na temat:

  tom wilkinson

Artykuły na temat: tom wilkinson
 • „Jeden na jeden” z Goranem Visnjicem

  ...detektyw o szwedzko-amerykańskich korzeniach, Carine Strand (znana z serialu Lost - zagubieni Elizabeth Mitchell), a także londyński policjant Luke Wilkinson (Stuart Martin).

 • "Selma": Odmienił oblicze Ameryki

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - John Legend, feat. Common "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. Oscarowa "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Holmes zagra Jackie Kennedy

  Aktorka wcieli się w żonę zamordowanego prezydenta, Johna F. Kennedy'ego, w trwającym osiem godzin dramacie, przedstawiającym koleje losu jednej z najpopularniejszych rodzin w Ameryce. Serial "The Kennedys" zadebiutuje w ramówce stacji History Channel w 2011 roku. Oprócz Holmes w produkcji zagrają m.in. Greg Kinnear, który wcieli się w samego Johna Kennedy'ego i Tom Wilkinson.

 • Obsada "Selmy" na specjalnych obchodach

  Gwiazdy filmu "Selma", z okazji specjalnego pokazu produkcji, upamiętniły marsz Martina Luthera Kinga w tytułowym mieście.

 • "The Kennedys" jednak wystartują!

  Ośmioodcinkowy serial kosztował 25 milionów dolarów. I choć grają w nim gwiazdy (Katie Holmes, Greg Kinnear i , Barry Pepper oraz Tom Wilkinson) oraz jest zrobiony z rozmachem, partner produkcji - History Channel wycofał się z emitowania "The Kennedys" u siebie z obawy na "dokładność historyczną" . Na szczęście stacja ReelzChannel wyraziła zainteresowanie projektem i już od początku kwietnia...

 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Josepha Gordona-Levitta w roli Edwarda Snowdena. Biograficzny film w reżyserii Olivera Stone'a trafi do amerykańskich kin 24 grudnia.

 • Zdjęto serial z Katie Holmes

  Katie Holmes w 8-godzinnym serialu wcieliła się w Jackie Kennedy - żonę zamordowanego prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Oprócz Holmes w produkcji stacji History Channel wystąpili m.in. Greg Kinnear, Tom Wilkinson i Barry Pepper. Szefostwo History Channel poinformowało o rezygnacji z emisji show w niedzielę, 9 stycznia, tłumacząc, że serial "nie jest odpowiednią" produkcją dla stacji. Według...

 • "Selma": O Martinie Lutherze Kingu

  "Selma" - nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów, jest w programie 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpoczyna się 5 lutego.

 • Kto zgarnie Emmy?

  Pierce Brian F. O'Byrne - Mildred Pierce Tom Wilkinson - The Kennedys Paul Giamatti - Too Big To Fail James Woods - Too Big To Fail...

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

Wideo na temat: tom wilkinson
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Rock'N'Rolla

  Kiedy rosyjski gangster zamyka szemraną transakcję sprzedaży ziemi, w Londynie pojawiają się miliony dolarów, a wszyscy kryminaliści zaczynają snuć plany przejęcia pieniędzy. Każdy, od groźnego króla podziemia po seksowną księgową i od skorumpowanego polityka po żałosnych drobnych złodziejaszków stara się, sam albo w porozumieniu ze wspólnikami, położyć rękę na pieniądzach i pokrzyżować plany konkurentom.

 • Dług

  Nawet najlepsi tajni agenci skrywają czasami sekrety z poprzednich misji. Wie o tym dobrze Rachel Singer, która musi stawić czoła swoim własnym demonom przeszłości ... Szpiegowski thriller "Dług" /The Debt/, do którego zdjęcia kręcone były w Tel Awiwie, Wielkiej Brytanii i Budapeszcie, wyreżyserowany został przez nominowanego do Nagrody Akademii Johna Maddena ("Zakochany Szekspir" /Shakespeare in Love/). Autorami scenariusza są Matthew Vaughn & Jane Goldman i Peter Straughan. Film jest...