• Informacje na temat:

  tomasz barański taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: tomasz barański taniec z gwiazdami
 • „Taniec z gwiazdami”: Tomasz Barański chwali Ewelinę Lisowską!

  Tomasz Barański (35 l.) jest zadowolony z postępów, jakie poczyniła jego partnerka taneczna, Ewelina „włączamy niskie ceny” Lisowska (24 l.)!

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Tomasz Barański: Kim jest jego nowa wybranka?

  Jeden z tabloidów zdradza kulisy nowego związku Tomasza Barańskiego (37 l.).

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Tomasz Barański wyjawił gorzką prawdę o Justynie Żyle. A jednak!

  Tomasz Barański (38 l.) wyjawił prawdę na temat Justyny Żyły (31 l.) i jej umiejętności tanecznych. Okazuje się, że była żona skoczka nie za bardzo miała do czynienia nie tylko z tańcem, ale i w ogóle z aktywnością fizyczną...

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • Tomasz Barański ma nową ukochaną! Co za zdjęcia!

  Tomasz Barański (38 l.) po rozstaniu z Klaudią Halejcio (28 l.) dość długo nie mógł znaleźć nowej miłości. Wygląda jednak na to, że w końcu u jego boku pojawiła się nowa dziewczyna!

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Tomasz Barański ma już nową partnerkę?!

  ...odejść... Tomasz Barański jest znakomitym tancerzem i choreografem, w duecie z Eweliną Lisowską (25 l.) wygrał czwartą edycję programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami". - Ufam mu i lubię(...)Kilka tygodni temu jeszcze wydawało się, że miłość Klaudii Halejcio (26 l.) i Tomasza Barańskiego (35 l.) kwitnie w najlepsze. Cieszyli się, że tak dobrze się rozumieją i żyją w szczęśliwym związku...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

Zdjęcia na temat: tomasz barański taniec z gwiazdami
Wideo na temat: tomasz barański taniec z gwiazdami