• Informacje na temat:

  tomasz borkowski aktor

Artykuły na temat: tomasz borkowski aktor
 • Tomasz Stockinger i Jacek Borkowski wspominają Agnieszkę Kotulankę

  Tomasz Stockinger (63 l.) i Jacek Borkowski (58 l.) przez lata grali razem z Agnieszką Kotulanką (+61 l.) w serialu „Klan”. Aktorzy wspominają koleżankę z planu i nie wierzą w to, co się wydarzyło.

 • Cezary Żak oskarżony o Mobyng!

  Gwiazdor "Rancza" Cezary Żak stracił miejsce na arce! Mimo wysiłków i wsparcia Artura "Szałaputa" Barcisia, popularny aktor nie przeszedł selekcji kierowanej przez Króla Lwa i nie zdołał załapać się na pokład.

 • Nowy Manej w "Blondynce". Borkowski zamiast Lichoty!

  W 2. serii serialu "Blondynka" nie zobaczymy Leszka Lichoty, którego w roli Maneja zastąpił Tomasz Borkowski...

 • Karolina Gruszka pracuje głównie w Rosji

  Karolina Gruszka od kilku lat występuje przede wszystkim na deskach moskiewskich teatrów, często w sztukach autorstwa swojego męża Iwana Wyrypajewa. Aktorka twierdzi, że Rosja jest dla niej inspiracją twórczą, jednak nie mogłaby żyć tam na stałe. Dlatego nie wyprowadza się z Warszawie i chętnie przyjmuje propozycje zawodowe z Polski.

 • Jacek Borkowski tłumaczy się z udziału w "Szopce noworocznej". "Czasem daję ciała!"

  Satyra "Szopka noworoczna" w reżyserii Marcina Wolskiego zebrała wiele niepochlebnych komentarzy. Z występu tłumaczył się też aktor Jacek Borkowski (57 l.). Zobaczcie, jaki był jego komentarz!

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • ...samej - obiecuje na łamach "Twojego Imperium" serialowy mąż Tomasz Stockinger. Dodaje jednak, że aby jakakolwiek akcja przeprowadzona na rzecz uzależnionej aktorki była możliwa, najpierw trzeba nawiązać z nią kontakt, a to jest utrudnione, ponieważ nie odbiera ona telefonów. Dlatego aktor apeluje: "Agnieszko, pozwól nam się ze sobą porozumieć!". Pomoc ofiaruje jej także aktor Jacek Borkowski...

 • To będzie pierwszy taki serial

  2 marca TVP1 zaprezentuje premierowy odcinek serialu "1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych.

 • Wieczorkowski atakuje aktorów "Klanu"

  Borkowski, który podkreśla, że aktorstwo to rzemiosło, a gra w tego typu produkcjach to kolejne zlecenie zawodowe, które trzeba wykonać profesjonalnie. "Widocznie Janek jeszcze nie dojrzał do pewnych rzeczy(...)39-letni aktor właśnie w "Klanie" zdobywał aktorskie szlify (grał Michała Chojnickiego). Dzisiaj jednak o tym zapomina i w wywiadzie dla "Twojego Stylu" obrzuca błotem swoich kolegów po fachu...

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

Zdjęcia na temat: tomasz borkowski aktor
Dyskusje na temat: tomasz borkowski aktor