• Informacje na temat:

  tomasz borkowy aktor

Artykuły na temat: tomasz borkowy aktor
 • Tomasz Borkowy: Chodzi mu po głowie pomysł na kontynuację "Domu"!

  ...​W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Historia kamienicy przy ulicy Złotej

  ...naprawdę nikogo to już w tej chwili nie obchodzi. Poza tym uważaliśmy, że najlepiej pozostawić widza z pewnym poczuciem nienasycenia. Narodził się natomiast pomysł autorstwa aktora Tomasza Borkowego(...) zakulisowe dramaty przekładały się na autentyczne emocje na planie. Wiśta wio, łatwo powiedzieć! Reżyser Jan Łomnicki długo poszukiwał aktora do roli Andrzeja Talara. Tomasza Borkowego polecił mu...

 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Kultowy "Dom" na antenie Kino Polska

  W jesiennej ramówce kanał Kino Polska stawia na polskie seriale , oglądane przez kilka pokoleń widzów. W listopadzie stacja pokaże najdłużej realizowaną (od 1980 do 2000 roku) polską produkcję - "Dom".

Zdjęcia na temat: tomasz borkowy aktor
Dyskusje na temat: tomasz borkowy aktor