• Informacje na temat:

  tomasz ciachorowski aktor

Artykuły na temat: tomasz ciachorowski aktor
 • Tomasz Ciachorowski i Adriana Kalska mają się ku sobie?!

  Czyżby wspólna praca na planie „M jak miłość” zbliżyła ich do siebie? Tomasz Ciachorowski (37 l.) i Adriana Kalska (32 l.) przyszli razem na imprezę TVP. Jak czytamy w „Rewii”, ciągle się do siebie przytulali i rzucali sobie znaczące spojrzenia.

 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O statuetkę w kategorii: Aktor walczy znany z serialu "Majka" Tomasz Ciachorowski.

 • "Barwy szczęścia": Tomasz Ciachorowski został... weganinem

  Tomasz Ciachorowski, którego ostatnio oglądaliśmy jako Damiana w "Barwach szczęścia" i Bartka w "Na dobre i na złe", postanowił zostać... weganinem. Od pewnego czasu aktor w ogóle nie je produktów pochodzenia zwierzęcego.

 • Serialowa Majka urodziła!

  30-letni Tomasz Ciachorowski i 22-letnia Joanna Osyda zostali rodzicami! Oczywiście na planie serialu "Majka" .

 • Tomasz Ciachorowski

  Ur. 5 kwietnia 1980 w Gdańsku – polski aktor.

 • Bohater "Majki" w nowym serialu

  Tomasz Ciachorowski, który swoją aktorską karierę rozpoczął na planie "Majki", będzie teraz bohaterem nowego serialu.

 • Tomek Ciachorowski czarnym koniem "Tańca z gwiazdami". Jest nadal do wzięcia!

  Po długim namyśle Tomasz Ciachorowski (36 l.) skorzystał z zaproszenia telewizji Polsat i już 2 września stanie do boju o Kryształową Kulę programu "Taniec z gwiazdami".

 • Aktorzy "Majki" wspominają...

  Zanim bohaterowie serialu "Majka" pojawią się na krakowskim Rynku Głównym, by wziąć udział Koncercie Przyjaciół "Majki", spotkali się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku. Okazja? Produkcja TVN-u trafiła właśnie na płyty DVD.

 • "M jak miłość": Tomasz Ciachorowski ma dwa zawody

  Tomasz Ciachorowski, czyli Artur z "M jak miłość", twierdzi, że dzięki temu, iż kiedyś studiował na politechnice, ma zupełnie inne podejście do... budowania roli niż jego koledzy. Uważa, że wykształcenie techniczne bardzo mu się przydaje w pracy aktora.

 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Kto zdobędzie Telekamerę "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora? Zdecydowanymi faworytami są gwiazdy "Majki": Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski. Dziś ostatni dzień głosowania, laureatów poznamy 7 lutego.

Zdjęcia na temat: tomasz ciachorowski aktor
Wideo na temat: tomasz ciachorowski aktor
 • Czarny charakter

  W "Linii życia" Tomasz Ciachorowski gra jedną z głównych ról - Igora Grabowskiego. Zobacz co o swoim bohaterze ma do powiedzenia aktor.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • "Stężenie intryg wzrośnie"

  Tomasz Ciachorowski śmieje się, że dawka intryg i komplikacji w nowych odcinkach serialu "Majka" może wywołać u widza poczucie zagubienia. - Ja sam mam z tym problemy - wyznaje aktor.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

Dyskusje na temat: tomasz ciachorowski aktor