• Informacje na temat:

  tomasz ciachorowski dziewczyna

Artykuły na temat: tomasz ciachorowski dziewczyna
 • "M jak miłość": Morderstwo na ślubie?!

  Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) dopadnie ślubna klątwa? "Super Express" sugeruje, że przyszli małżonkowie zostaną zaatakowani podczas ślubu przez Artura (Tomasz Ciachorowski), a dziewczyna... zginie z jego rąk!

 • Kto zabił piękną tancerkę?

  Zadymiony klub, namiętne tańce, zdrada i dzika zazdrość. W nowej serii "Ojca Mateusza" zagrają m.in. Edyta Herbuś i Tomasz Ciachorowski.

 • "M jak miłość": Skalski oświadczy się Izie!

  Wkrótce Artur (Tomasz Ciachorowski) poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę, a dziewczyna przyjmie jego oświadczyny, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska).

 • Ciacho, amant, przystojniak

  Miał być... budowniczym okrętów, a został idolem kobiet. Ale nie ma w tym nic dziwnego - wystarczy na niego spojrzeć.

 • "M jak miłość": Gotowy na wszystko

  Gdy Artur (Tomasz Ciachorowski) sprawdzi wiadomości w telefonie Izy (Adriana Kalska) i znajdzie SMS od Marcina (Mikołaj Roznerski), wpadnie we wściekłość, ale zapanuje nad sobą.

 • Sylwia Grzeszczak z pożyczonym facetem

  Jednym z najpopularniejszych teledysków na stronach INTERIA.PL jest "Pożyczony" Sylwii Grzeszczak.

 • "M jak miłość": Mocny finał sezonu. Padnie zapowiedź... morderstwa!

  W finałowej scenie ostatniego przed wakacjami odcinka "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) usłyszy słowa, które sprawią, że cały świat w jednej chwili zawali się jej na głowę... Po tym, co powie jej Artur (Tomasz Ciachorowski), będzie pewna, że jej dni są już policzone!

 • "Majka": Jaki będzie finał?

  Oświadczyny w Toskanii, ślub w Krakowie - tak pożegnają się z widzami bohaterowie "Majki".

 • "M jak miłość": Skalski sfałszuje wynik testu na ojcostwo!

  W sądzie odbędzie się pierwsza rozprawa w sprawie ojcostwa Mai (Anna Wierzchoń). Gdy sędzia zleci wykonanie badań genetycznych, Artur (Tomasz Ciachorowski) wpadnie na pomysł sfałszowania ich wyników.

 • Co ich łączy? Obaj kończą dziś 33 lata!

  Tomasza Ciachorowskiego, czyli niezapomnianego Michała Duszyńskiego z "Majki", i Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli Piotra Nowaka z "Usta Usta", pozornie nic nie łączy. A jednak... Obaj urodzili się 5 kwietnia 1980 roku. Dziś świętują swoje 33. urodziny.

Zdjęcia na temat: tomasz ciachorowski dziewczyna
Wideo na temat: tomasz ciachorowski dziewczyna
 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  Czy Artur wygra walkę o Izę i Maję? Tomasz Ciachorowski zdradził nam szczegóły wątku jego bohatera w "M jak miłość"! Już wkrótce Artur poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę: - Czułbym się pewniej, gdybyśmy sformalizowali nasz związek. Nie zaraz, za jakiś czas - wyszepcze. - Czy to były oświadczyny? - zapyta Iza. - A gdyby były, co byś odpowiedziała? - usłyszy. Dziewczyna... przyjmie

 • "M jak miłość": Czasem dają im popalić

  „M jak miłość” nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. A aktorzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Tomasz Oświeciński (Andrzejek) oraz Olga Szomańska (Marzenka) żartują razem na planie o nominacjach do Telekamer i rozmawiają o fanach. Oboje cieszą się z sympatii, jaką fani obdarzają ich serialową parę. Z trochę innymi reakcjami widzów ma do czynienia Tomasz Ciachorowski

Dyskusje na temat: tomasz ciachorowski dziewczyna