• Informacje na temat:

  tomasz ciachorowski i marta ścisłowicz

Artykuły na temat: tomasz ciachorowski i marta ścisłowicz
 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  ..., by odkryć prawdziwy powód decyzji Klary. Ewa jest kobietą z nieokiełznanym temperamentem. Wdaje się w namiętny i niebezpieczny romans z własnym szefem, Igorem Grabowskim (Tomasz Ciachorowski(...) w żonę. Niestety jego małżonka, Irena (Beata Ścibakówna ) jest wyrachowaną i konfliktową kobietą. Matka trojga dzieci - Igora, Anny (Marta Ścisłowicz ) i Alicji (Aleksandra Hamkało ), zawsze staje po...

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Wielkie namiętności, rodzinne spory, walka o pieniądze. Pierwszy odcinek nowego serialu "Linia życia" obejrzymy 7 marca. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Ciachorowski ("Majka") i Katarzyna Maciąg ("Teraz albo nigdy!").

 • Ach, co to będzie za ślub na finał "Linii Życia"!

  Wreszcie nadszedł ten wielki dzień. Anna (Marta Ścisłowicz) i Michał (Andrzej Niemyt) pobierają się! Narzeczeni najgorsze mają już za sobą.

 • Bohater "Majki" w nowym serialu

  Tomasz Ciachorowski, który swoją aktorską karierę rozpoczął na planie "Majki", będzie teraz bohaterem nowego serialu.

 • Ślub na planie "Linii Życia"

  Mimo burz, z woli dusz, tak można spointować związek prawniczki Ani (Marta Ścisłowicz) i lekarza Michała (Andrzej Niemyt). Wydaje się, że narzeczeni najgorsze mają już za sobą.

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • Ciągle w podróży

  Pochodzi ze Śląska, a pracuje w Bydgoszczy i Warszawie. Marta Ścisłowicz przyznaje, że życie na walizkach bywa męczące, ale i pełne wrażeń.

 • "Linia życia" - nowy polski serial

  W Sopocie zaczynają się zdjęcia do nowego serialu. Zobaczymy miłość i zdradę. W jednej z głównych ról wystąpi znany z "Majki" - Tomasz Ciachorowski.

 • Wraca do teatru?

  ..."Noszę się z zamiarem powrotu na scenę, odkąd skończyłem pracować w Krakowie przy 'Majce'" - zdradza w wywiadzie Tomasz Ciachorowski.

 • Nieszczęście zmieniło Ibisza

  Krzysztof Ibisz jest dowodem na to, jak nieszczęście zmienia człowieka! Na szczęście tylko w serialu! Nie tylko tym zadziwią nas jesienne odcinki polsatowskiej "Linii życia".

Zdjęcia na temat: tomasz ciachorowski i marta ścisłowicz
Wideo na temat: tomasz ciachorowski i marta ścisłowicz
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

Dyskusje na temat: tomasz ciachorowski i marta ścisłowicz