• Informacje na temat:

  tomasz ciachorowski linia życia

Artykuły na temat: tomasz ciachorowski linia życia
 • Tomasz Ciachorowski i Adriana Kalska mają się ku sobie?!

  Czyżby wspólna praca na planie „M jak miłość” zbliżyła ich do siebie? Tomasz Ciachorowski (37 l.) i Adriana Kalska (32 l.) przyszli razem na imprezę TVP. Jak czytamy w „Rewii”, ciągle się do siebie przytulali i rzucali sobie znaczące spojrzenia.

 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O statuetkę w kategorii: Aktor walczy znany z serialu "Majka" Tomasz Ciachorowski.

 • Linia życia

  .... Okazuje się, że Wiktor nie jest do końca przekonany o niewinności syna. Natomiast główny wróg Michała - Igor Grabowski (Tomasz Ciachorowski ) będzie święcił swój triumf. Jego rywal znajduje się za...

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Wielkie namiętności, rodzinne spory, walka o pieniądze. Pierwszy odcinek nowego serialu "Linia życia" obejrzymy 7 marca. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Ciachorowski ("Majka") i Katarzyna Maciąg ("Teraz albo nigdy!").

 • Ciachorowski rywalizuje z Bobkiem?

  Spotkałem się z pomówieniami, że nie jestem tak ładny jak Filip Bobek - skwitował niedawno swoją nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" Tomasz Ciachorowski (30 l.) robiąc aluzję do plotek na temat konkurencji z gwiazdorem "Brzyduli". Telekamery w tym roku jednak nie zdobył...

 • "Linia życia" - nowy polski serial

  W Sopocie zaczynają się zdjęcia do nowego serialu. Zobaczymy miłość i zdradę. W jednej z głównych ról wystąpi znany z "Majki" - Tomasz Ciachorowski.

 • Ciachorowski w łóżku!

  Znamy już następcę "Samego Życia"! Widzowie zadecydowali, że pięć razy w tygodniu będą spotykać się z bohaterami "Linii Życia".

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • Linia życia

  .... Okazuje się, że Wiktor nie jest do końca przekonany o niewinności syna. Natomiast główny wróg Michała - Igor Grabowski (Tomasz Ciachorowski ) będzie święcił swój triumf. Jego rywal znajduje się za...

 • Krzysztof Ibisz w serialu "Linia życia"

  Krzysztof Ibisz wystąpi w nowej serii "Linii życia". Popularny prezenter wcieli się w rolę Mariana Kupczyka, zaborczego ojca, który twardą ręką wychowuje swoją córkę.

Zdjęcia na temat: tomasz ciachorowski linia życia
Wideo na temat: tomasz ciachorowski linia życia
 • Czarujący Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino, popularny tancerz, wystąpi w drugim sezonie serialu "Linia Życia". Przystojny Włoch wcieli się w rolę Czarka, speca od marketingu i reklamy, który będzie miał za zadanie wypromować linię napojów energetycznych Igora (Tomasz Ciachorowski) i Ewy (Julia Pogrebińska).

 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Wciąż będzie knuł i mącił?

  Nie wiem, jakie będą dalsze losy mojego bohatera, ale mam nadzieję, że nie zaprzestanie swoich intryg - mówi Tomasz Ciachorowski, jeden z głównym bohaterów serialu "Linia życia". Jego serialowy ojciec, Jan Monczka jest bardziej tajemniczy...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

Dyskusje na temat: tomasz ciachorowski linia życia
 • Linia życia

  Ewa kessler Poprost jest Z(...)a ... Najlepsza z całego serialu .. !! . A tak w realu to naprawde Tomasz Ciachorowski ( Igor Grabowski) i Julia Pogrebińska ( Ewa Kessler) Są razem.

 • Re: Koniec "Linii życia"

  Fabijański, Tomasz Ciachorowski, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Radosław Pazura, Aleksandra Hamkało, no i oczywiście przecudna Paulina Chruściel - TO NAPRAWDE UTALENTOWANI LUDZIE!! przepraszam(...) czegoś pozbywać, to wywalcie Pierwszą Miłość.. błagam tylko nie linia życia!

 • Re: Ich drogi się rozchodzą

  Ten serial był fajny. W ogóle to chciałam aby otrzymali Telekamery. Niestety Joanna Odysa zajęła 2 miejsce w kategorii Aktorka. To i tak wyróżnienie. Joasiu to dla ciebie od twoich fanów. Tomasz Ciachorowski jest super i będę oglądać nowy serial "Linia Życia" na Polsacie z jego udziałem. Zapraszam do oglądania i pozdrawiam wszystkich fanów.