• Informacje na temat:

  tomasz czabański

Artykuły na temat: tomasz czabański
 • Jacek Kurski zwolniony z TVP? Zastąpi go Małgorzata Raczyńska?

  ...​Tomasz Lis (50 l.) z satysfakcją stwierdził, że już dawno przewidział zwolnienie Jacka Kurskiego (50 l.) z TVP. Teraz w bardzo uszczypliwy sposób komentuje decyzję Rady Mediów Narodowych. Sugeruje, że nowym prezesem zostanie Małgorzata Raczyńska (60 l.). Jednak tym razem jego przypuszczenia nie sprawdziły się.

 • Farfał samodzielnie pokieruje TVP

  Rada nadzorcza TVP nie podjęła w poniedziałek decyzji o przedłużeniu delegacji do zarządu Tomasza Rudomino, nie wyznaczyła też do pracy w zarządzie innego członka rady nadzorczej. Oznacza to, że po 20 marca TVP jednoosobowo zarządzał będzie Piotr Farfał - p.o. prezes telewizji.

 • Prezesi TVP znowu zawieszeni

  Rada nadzorcza TVP przedłużyła o kolejne trzy miesiące zawieszenie prezesa telewizji Andrzeja Urbańskiego oraz dwóch wiceprezesów: Sławomira Siwka i Marcina Bochenka - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do władz spółki.

 • Prezes TVP wyleci z pracy?

  Nie cichnie burza wokół transmisji "Róż Gali" w TVP. Andrzej Urbański być może straci z tego powodu fotel prezesa telewizji.

 • Prezes TVP zawieszony!

  Rada nadzorcza TVP w piątek zdecydowała o zawieszeniu na trzy miesiące dotychczasowego składu zarządu TVP z Andrzejem Urbańskim i powołaniu na p.o. prezesa Piotra Farfała. Zarząd nie zamierza ustępować, bo, jak tłumaczy, po piątkowej rezygnacji jednego z członków Rady Nadzorczej nie mogła ona podjąć takiej decyzji.

 • Znowu nie udało się go zawiesić

  Upadł kolejny wniosek o zawieszenie p.o. prezesa TVP Piotra Farfała. Rada nadzorcza zmieniła natomiast termin zawieszenia trzech pozostałych członków zarządu z prezesem Andrzejem Urbańskim na czele.

 • Zmiana prezesa TVP?!

  Sławomir Siwek z zarządu TVP ma największe szanse na zastąpienie prezesa telewizji Andrzeja Urbańskiego.

 • Tadeusz Sznuk kończy 70 lat

  Jest jednym z najwybitniejszych polskich publicystów i dziennikarzy. Spędził lata na antenie radia i telewizji, zyskując sobie oddanie i sympatię widzów w całej Polsce. Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w kraju. Obdarzony szczególną estymą, nieustępliwie oddany misji popularyzacji kultury. Tadeusz Sznuk kończy 16 lipca 70 lat.

Wideo na temat: tomasz czabański
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...