• Informacje na temat:

  tomasz człowiek zdjęcia

Artykuły na temat: tomasz człowiek zdjęcia
 • Drugi człowiek

  Reżyseria: Grzegorz Waller Scenariusz: Bartosz Janiszewski Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Patrycja Potyralska, Eryk Pawlikowski, Wojciech Zygmunt, Marcin Włodarski, Halina Chrobak, Marcin Grzymowicz, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Wojciech Kuliński, Konrad Darocha, Monika Mazur, Oliwer Kozłowski, Barbara Wiśniewska, Adrian Podlaski...

 • Tomasz Kot: Poznając Religę

  "Bogowie" o prof. Zbigniewie Relidze to film, który poruszył polską publiczność. Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zdobywa znakomite recenzje oraz uznanie publiczności. W specjalnym wywiadzie Tomasz Kot opowiada o przygotowaniach do roli najsłynniejszego polskiego kardiochirurga.

 • Dobry człowiek

  Reżyseria: Grzegorz Waller Scenariusz: Dorota Jankojć _ Poddębniak Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Tomasz Piątkowski (Góra), Agata Załęcka (Renata), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor...

 • MocArty rozdane! Tomasz Kot Człowiekiem Roku!

  Radio RMF Classic już po raz piąty rozdało swoje doroczne nagrody - MocArty. Statuetki przyznano w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Rzecz z klasą oraz Najlepsza Muzyka Filmowa.

 • Tomasz Kot: Żona jest jego prawdziwym Aniołem Stróżem

  Rzucić jej świat do stóp, przychylić nieba... Do tego Tomasz Kot (41 l.) gotów jest w każdej chwili. A kim jest ta szczęśliwa wybranka? To jego żona Agnieszka. To ona 13 lat temu wzięła go za rękę i przeprowadziła przez największe życiowe rafy.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • "Na dobre i na złe": Tomasz w końcu tupnie nogą?

  Ireneusz Czop lato spędza głównie w samochodzie, przemieszczając się z planu na plan. Bierze udział w zdjęciach do "Sensacji XX wieku" oraz "Na dobre i na złe". Za sprawą jego bohatera serialowa Leśna Góra stanie się miejscem akcji intrygi miłosnej z elementami kryminalnymi. Zazdrość doprowadzi Tomasza do ostateczności...

 • Tomasz Niecik zadebiutował w filmie

  Gwiazdor muzyki disco polo Tomasz Niecik zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie fabularnym "Disco polo" u boku takich aktorskich sław, jak Dawid Ogrodnik czy Joanna Kulig. "Podczas realizowania zdjęć poparzyłem rękę" - opowiada o kulisach pracy na planie artysta.

 • Tomasz Stockinger o zakończeniu emisji "Klanu"!

  Tomasz Stockinger (61 l.) wyznał, że bardzo zżył się z kolegami i koleżankami z serialu.

 • Łukasz Żal: Zdjęcia do "Idy" to efekt twórczej symbiozy

  - Zdjęcia do "Idy" to efekt twórczej symbiozy. Informacja, że jestem nominowany do Oscara dopiero do mnie dociera - powiedział Łukasz Żal, nominowany - wspólnie z Ryszardem Lenczewskim - do Oscara w kategorii najlepszy operator za zdjęcia do "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

Wideo na temat: tomasz człowiek zdjęcia
 • Tomasz Oświeciński spędzi święta i Nowy Rok z córką. Co z narzeczoną?

  Tomasza Oświecińskiego (43 l.) widzowie pokochali chyba przede wszystkim za rolę Marcina Opałki w „Pitbullu” Patryka Vegi. Jaki aktor jest na co dzień? To wrażliwy i ciepły człowiek, który bardzo(...) prawdopodobnie usunęła profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieliła się fotkami z ukochanym, a i na jego profilu nie pojawiają się żadne wspólne zdjęcia. (x-news/DD TVN)