• Informacje na temat:

  tomasz d gniezno

Artykuły na temat: tomasz d gniezno
 • Marek Włodarczyk jednak nie weźmie ślubu z Sandrą?

  Sandra Kościelniak ma 24 lata, pochodzi z Gniezna. Do stolicy ściągnął ją gwiazdor "Klanu" Tomasz Stockinger, którego poznała dziesięć lat temu w hotelu w Kołobrzegu, żeby - jak mówiono - pomóc jej spełnić marzenie o karierze aktorskiej.   Kilka razy widziano ich razem na celebryckich salonach. Plotkowano nawet, że są parą, ale popularny aktor zdecydowanie temu zaprzeczył.   Niedługo potem Sandra...

 • "Blokersi" - postprodukcja zakończona

  W ostatnich dniach sierpnia, w Studio Filmowym TPS w Warszawie, zakończyła się postprodukcja najnowszego filmu Sylwestra Latkowskiego "Blokersi". Reżyser wraz z montażystą, Markiem Andrychowskim, z 80 godzin materiałów zmontował 77 minutowy film, którego premiera odbędzie się 25 września.

 • "Gra o tron": Nagrody rozdane!

  Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym można było wygrać gadżety związane z serialem "Gra o tron". Kim są nasi laureaci?

 • Pokaz prasowy "Blokersów"

  W czwartek, 20 września, w warszawskim kinie Kinoteka, zaprezentowano dziennikarzom film dokumentalny poświęcony polskiej kulturze hip hopowej - "Blokersi" , w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Uroczysta premiera "Blokersów" , z udziałem bohaterów i twórców filmu, odbędzie się 25 września. INTERIA.PL jest patronem medialnym filmu.

 • "Must Be The Music": Zawodowo i rasowo

  Bohaterem drugiego odcinka show Polsatu zgodnie z zapowiedziami został 22-letni Michał Kuczyński. Cztery razy "tak" usłyszało jednak również ośmiu (!) innych wykonawców.

 • "Blokersi"- we wrześniu premiera

  18 września na ekrany kin w całej Polsce trafi film o polskiej kulturze hiphopowej "Blokersi". Opowiada on o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją. Poza raperami, w filmie pojawią się grafficiarze, break dance'owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy. Autorem scenariusza i reżyserem obrazu jest Sylwester Latkowski, twórca głośnego filmu "To...