• Informacje na temat:

  tomasz dusza

Artykuły na temat: tomasz dusza
 • Bratnia dusza

  Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Tomasz Hopfer: Telewizja zrujnowała mu zdrowie i życie. Zwolnili go z dnia na dzień!

  Tomasz Hopfer (+47 l.) był telewizyjną osobowością, a popularności zazdrościły mu najbardziej znane osoby w kraju. Niestety, karierę zrujnowała mu... trema.

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Na planie serialu "Blondynka"

  ...weterynarz Sylwii Kubus. W jej życiu pojawi się dwóch nowych mężczyzn. Pierwszym jest Dawid, grany przez Grzegorza Małeckiego, a drugim Dino, w którego wciela się Tomasz Sapryk. Dino koniecznie będzie...

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

 • "Na dobre i na złe": Wiki wyśniła życie z Adamem

  Wiktoria i Tomasz wezmą udział w sesji fotograficznej z okazji ślubu. Doktor Consalida, zmęczona po dyżurze, na chwilę zamknie oczy... Przygoda, którą przeżyje w sennych marzeniach, być może na zawsze odmieni jej życie i sprawi, że Wiktoria znów zada sobie pytanie: "Adam czy Tomasz?".

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • Ślub na planie "Linii Życia"

  Brat Ani, Igor (Tomasz Ciachorowski) od początku obwiniał Michała za śmierć swojej żony, Olgi. Co więcej, przed śmiercią Olga okłamała Igora, że miała romans z Michałem. Igor wpadł we wściekłość, miał powody, żeby nienawidzić przyszłego szwagra i próbował go zabić. Spreparował też kompromitujące materiały zdjęciowe sugerujące ognisty romans Michała z pielęgniarką, Patrycją (Weronika Książkiewicz...

 • Tomasz Karolak jako... Nerwal

  Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o prawdziwie heavymetalowej duszy, który do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka.