• Informacje na temat:

  tomasz dziennikarz

Artykuły na temat: tomasz dziennikarz
 • Tomasz Wolny: Nieznana przeszłość dziennikarza TVP. Niechętnie o tym mówi

  Tomasz Wolny (35 l.), zanim trafił na Woronicza, imał się różnych zajęć. Jednym z nich była... praca na budowie.

 • Tomasz Stockinger: Kameralne urodziny

  Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Lubicza w serialu "Klan", kończy dziś 60 lat.

 • Tomasz Lis: gdy PiS dojdzie do władzy, dziennikarz zostanie zwolniony z TVP?

  Jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości w stanowczych słowach skrytykował Tomasza Lisa (49 l.). Dał do zrozumienia, że za rządów jego partii, dziennikarz ten nie piastowałby stanowiska w mediach publicznych.

 • "Tomasz Beksiński - In Memoriam"

  2 lutego ukaże się wydawnictwo "Tomasz Beksiński - In Memoriam" z utworami, które lubił i grał w Programie 3 ten niezapomniany dziennikarz muzyczny i tłumacz.

 • Szymon Majewski kpi z Tomasza Lisa. "Jeszcze dziennikarz czy już polityk?"

  Szymon Majewski (48 l.) chce chyba zasłynąć jako komentator życia publicznego. Tym razem postanowił odnieść się do postawy Tomasza Lisa (49 l.). Wyszło dowcipnie i celnie?

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Tomasz Kammel straci pracę?!

  Tomasz Kammel (45 l.) ma wiele na głowie. W TVP załapał się na kilka fuch, ale wiele wskazuje na to, że włodarze stacji chcą odciążyć go z nadmiaru obowiązków. Czy dziennikarz straci pracę w jednym z programów?

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • Dziennikarz TVP został ojcem! Wygadał się Kammel!

  Tomasz Kammel musiał bardzo zaprzyjaźnić się z nowym kolegą ze stacji, czyli niejakim Radkiem Kotarskim. Mężczyzna zaistniał jako youtuber, gdzie prowadzi od lat kanał pod nazwą Polimaty.  Radka(...) w życiu prywatnym dziennikarza. Kotarski został właśnie ojcem! Poinformował o tym Tomek Kammel, który chyba mocno zaprzyjaźnił się z Radkiem. Jak informuje Agnieszka Jastrzębska, były facet Kasi Niezgody...

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

Zdjęcia na temat: tomasz dziennikarz
 • Tomasz Raczek
Wideo na temat: tomasz dziennikarz
 • "Na krawędzi":Dziennikarz odkrywa tajemnicę Korcz

  Dziennikarz śledczy, Marek Stroba (Marcin Rogacewicz) przyjął zlecenie dotyczące Leny Korcz (Kamilla Baar). Niżyński (Tomasz Dedek) chcę ją zniszyć! Dziennikarz od razu trafia na trop problemów psychicznych z przeszłości pani nadkomisarz. - Kieruje pani wydziałem policji, a ma pani za sobą próbę samobójczą - bez ogródek oznajmia Lenie. Korcz stara się opanować, ale jej to nie wychodzi. - Chce

 • Tomasz Stockinger: Przykro mi, że Krysia Janda została wmanewrowana

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego – mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu „Klan”. Tomasz Stockinger żałuje, że dowcip dziennikarzy Radia Rock kosztował Krystynę Jandę tyle nerwów.

 • Tarocistka przepowiada przyszłość Tomaszowi Lisowi! Co go czeka?

  Agnieszka Skrzypczuk, wróżąc z tarota przepowiedziała znanemu dziennikarzowi karierę biznesową. Tarocistka twierdzi, że Tomasz Lis przez dłuższy czas będzie nieobecny w telewizji. Czekają go jednak nowe projekty w dziedzinie biznesu, w których doskonale się sprawdzi. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: tomasz dziennikarz
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  http://niezalezna.pl/223927-artykul-szkalujacy-polske-w-amerykanskim-newsweeku-za-autorytety-jan-tomasz-gross-i-dziennikarz-wyborczej

 • Re: TVN ma w zanadrzu 10 nowych projektów serialowych!

  Czemu taka cisza na POlskich POrtalach o ksiązce Wojciecha Sumlińskiego, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce, i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Już w sprzedaży najnowsza książka o Donaldzie T. czyli królu Europy. Niebezpieczne związki Donalda T. - Wojciech Sumliński OKŁADKA - https://zapodaj.net/b3b259f42eff4.jpg.html https://www.youtube.com/watch

 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  ) Weekend (2009) Trzeci oficer (2008), jako Marek Sznajder Lejdis (2008), jako narrator Niania odc.26 (2006) - Tadeusz Faceci do wzięcia (2006), jako Wiktor (dziennikarz sportowy i bałaganiarz) Oficerowie (2006), jako Sznajder Ja wam pokażę! (2006), jako Tomasz Kozłowski Emilia (2005), jako Indiana Dźones Złote krople (2004), jako Kanclerz Nienasycenie (2003), Kocmołuchowicz, ojciec Zypcia, Putrycydes

 • Re: Przystojny i bogaty!

  -2000 – od 3 serii) jako Mietek Pocięgło, syn Lidki Jasińskiej Nocne graffiti (1996) jako Laleczka Pierwszy milion (1999) jako Dziennikarz na konferencji prasowej Boruckiego Przystań (2009) jako Grzegorz Bieliński – szef bazy WOPR Na dobre i na złe (2010) jako doktor Piotr Gawryło Apetyt na życie (2010) jako Czarek, adwokat Mateusza Ojciec Mateusz (2010) jako prof. Tomasz, na