• Informacje na temat:

  tomasz jagodziński

Artykuły na temat: tomasz jagodziński
 • Fryderyki: Hey razy 10

  10 nominacji do nagród Fryderyk 2010 dla Katarzyny Nosowskiej i Hey. Po siedem dla Tomasza Lipnickiego i Lipali oraz Biff. W pięciu kategoriach nominowano zespół Behemoth. Nominacje ogłoszono we wtorek (23 lutego) w Warszawie. Wręczenie nagród 19 kwietnia.

 • Fryderyki 2014: Dawid Podsiadło zgarnie wszystko? (nominacje)

  Poznaliśmy nominowanych do 20. jubileuszowej edycji nagród muzycznych - Fryderyk 2014. We wszystkich czterech kategoriach rozrywkowych znalazł się Dawid Podsiadło!

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  W czwartek (24 kwietnia) odbyła się jubileuszowa 20. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków.

 • Roman Polański odebrał Złote Berło

  Roman Polański, który przyleciał do Warszawy w związku z zaplanowaną na czwartek, 5 września, światową premierą filmu "Pianista" , odebrał w Warszawie we wtorek, 3 września, Złote Berło - nagrodę Fundacji Kultury Polskiej za całokształt twórczości filmowej. Uroczystość odbyła się w kinie Skarpa.

 • Tydzień pod znakiem "Pianisty"

  Zbliżający się tydzień upłynie pod znakiem "Pianisty" Romana Polańskiego. Światową premierę tego filmu, zaplanowaną na czwartek, 5 września, w warszawskiej Filharmonii Narodowej, poprzedzą między innymi wystawa fotosów z filmu i uroczystość wręczenia reżyserowi Złotego Berła.

 • Fryderyki: Sześć nominacji dla Wilków

  Zespół Wilki otrzymał najwięcej, bo aż sześć, nominacji do tegorocznych Fryderyków. Listę ogłoszono podczas konferencji prasowej w Warszawie, która odbyła się w środę, 19 lutego. Ceremonia rozdania Fryderyków zaplanowano na 1 kwietnia, tym razem nie w Sali Kongresowej, lecz w jednym z nowych klubów w stolicy.

 • III Festiwal Filmowy Muzyki Krzysztofa Komedy rozpocznie się w sobotę, 19 kwietnia, w Warszawie. Zaplanowano projekcje filmów, do których Komeda skomponował muzykę oraz koncerty jazzowe.

 • Stanisław Radwan: Muzyka do "dymków"

  Twórca muzyki m.in. do "Wesela", "Z biegiem lat, z biegiem dni...", "Spisu cudzołożnic" i opowieści o dobrym wojaku Szwejku, reżyser teatralny, scenarzysta i kompozytor Stanisław Radwan będzie bohaterem XIV Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi.