• Informacje na temat:

  tomasz jerzy

Artykuły na temat: tomasz jerzy
 • Tomasz Lis i Jerzy Jachowicz na wojennej ścieżce! Będzie pozew sądowy?!

  Tomasz Lis (49 l.) stanie przed sądem za znieważenie Jerzego Jachowicza (77 l.)? Niewykluczone, bowiem współpracownik tygodnika „wSieci” oraz portalu wpolityce.pl chce, aby odpowiedział on za swoje słowa.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Tomasz Kalita nie żyje. Wzruszające słowa pożegnania

  ...​Tomasz Kalita († 37 l.) nie żyje. Polityk długo walczył z ciężką chorobą, ale niestety nie udało mu się jej pokonać. Informacją o jego śmierci zszokowana była jego była współpracowniczka, Magdalena Ogórek (37 l.). Kobieta nie kryła wzruszenia.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • "Klan": Jerzy da swej nieślubnej córce pieniądze na leczenie matki!

  Jerzy (Andrzej Grabarczyk) postanowi spełnić prośbę swej nieślubnej córki i dać Dominice (Anna Janik) pieniądze potrzebne na leczenie jej matki. Paweł (Tomasz Stockinger) przekona Chojnickiego, że w jego interesie jest, by kobieta żyła i była zdrowa...

 • Tomasz Organek laureatem Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego

  Tomasz Organek, lider zespołu Organek oraz wieloletni członek grupy Sofa, został laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

 • Tomasz Hopfer: Telewizja zrujnowała mu zdrowie i życie. Zwolnili go z dnia na dzień!

  Tomasz Hopfer (+47 l.) był telewizyjną osobowością, a popularności zazdrościły mu najbardziej znane osoby w kraju. Niestety, karierę zrujnowała mu... trema.

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

 • "Niania": Tomasz Kot nagrodzony Złotymi Lwami!

  Karską z "Lekarzy", odtwórczynię roli Biedronki w obrazie "Miasto 44" Jana Komasy i Tomasza Kota, czyli Maksymiliana Skalskiego z "Niani", za brawurową kreację profesora Zbigniewa Religi w "Bogach(...) nagrody młodziutka aktorka. Tomasz Kot, szczególne podziękowania złożył Annie Relidze, żonie profesora, Grzegorzowi Relidze, synowi oraz wszystkim lekarzom i pacjentom, którzy pomogli mu w zrozumieniu...

 • Jerzy Gruza z nagrodą na Prowincjonaliach

  Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" Jerzy Gruza odbierze we Wrześni (Wielkopolskie) nagrodę honorową Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Festiwal rozpocznie się w środę, 18 lutego.

Zdjęcia na temat: tomasz jerzy
Wideo na temat: tomasz jerzy
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1693.

  Strażacy wyprowadzają z budynku rannego Władka. Nagle stan Cieślaka pogarsza się i ratownicy przystępują do reanimacji. Tymczasem Darek dowiaduje się z radia o wybuchu w Biomerze. Nie mogąc dodzwonić się do partnera, jedzie na miejsce zdarzenia. Gawron po raz kolejny zalewa mieszkanie Wiśniewskich. Tomasz postanawia ostro rozprawić się z uciążliwym sąsiadem, ale tylko ściąga na siebie kłopoty

Dyskusje na temat: tomasz jerzy