• Informacje na temat:

  tomasz kalita

Artykuły na temat: tomasz kalita
 • Tomasz Kalita: Chciałbym mieć dziecko

  Tomasz Kalita (36 l.) jest obecnie w trakcie leczenia glejaka, którego wykryto u niego kilka miesięcy temu. Były rzecznik prasowy SLD gorąco wierzy, że nie tylko uda mu się pokonać chorobę, ale również doczeka się potomstwa.

 • "1920. Wojna i miłość": Premiera serialu!

  2 marca TVP1 zaprezentuje premierowy odcinek serialu "1920. Wojna i miłość" , z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych. To pierwszy serial, który opisuje jeden z najważniejszych okresów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 roku.

 • Tomasz Kalita nie żyje. Wzruszające słowa pożegnania

  ...​Tomasz Kalita († 37 l.) nie żyje. Polityk długo walczył z ciężką chorobą, ale niestety nie udało mu się jej pokonać. Informacją o jego śmierci zszokowana była jego była współpracowniczka, Magdalena Ogórek (37 l.). Kobieta nie kryła wzruszenia.

 • Musi walczyć o żonę i pracę

  Jego małżeństwo i kariera wiszą na włosku. Wiktor próbuje zbudować swoje życie na nowo. - Mam nadzieję, że mu się uda - mówi odtwórca tej roli, Marek Kalita.

 • Tomasz Kalita: skąd wzięła się jego choroba?

  Zmagający się z glejakiem Tomasz Kalita (37 l.) w poruszającym wywiadzie zastanawia się, dlaczego ciężka choroba dotknęła właśnie jego...

 • Celebryci angażują się w kampanię

  Obywatele do Senatu liczą, że wyborców pomoże im zdobyć poparcie Jerzego Stuhra. SLD stawia na Stanisława Mikulskiego, odtwórcę roli Hansa Klossa. A PO tworzy komitet honorowy, ale na razie nie ujawnia nazwisk - informuje "Rzeczpospolita".

 • Tomasz Kalita (37 l.), były rzecznik SLD, zmaga się z wielopostaciowym glejakiem. Polityk w ostatnim wywiadzie zdradził, że w październiku planuje poślubić swoją obecną partnerkę, która w tych trudnych chwilach jest dla niego ogromnym wsparciem.

 • Protest w sprawie filmu Pospieszalskiego

  Politycy SLD zwrócili się do przewodniczącego KRRiT Witolda Kołodziejskiego o ocenę filmu Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego "Solidarni 2010", wyemitowanego w poniedziałek, 26 kwietnia, w TVP1. Kołodziejski zapowiada, że odniesie się do pisma Sojuszu, gdy dotrze ono do niego.

 • Tomasz Kalita ma guza mózgu! Apeluje o pomoc!

  Tomasz Kalita (37 l.) przeżywa wielki dramat. Lekarze zdiagnozowali u niego trudnego do wyleczenia guza mózgu. Wielką nadzieją dla polityka są leki na bazie marihuany. Jednak tych w Polsce nie można kupić.

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

Dyskusje na temat: tomasz kalita