• Informacje na temat:

  tomasz kammel aktor

Artykuły na temat: tomasz kammel aktor
 • Tomasz Raczek: "Jestem gejem"

  Tomasz Raczek (50 l.) wyjawił prawdę o swojej orientacji seksualnej w przedmowie do książki Marcina Szczygielskiego "Berek" poświęconej tematyce gejowskiej. Czy przyznał się do homoseksualizmu po to, by książka jego partnera lepiej się sprzedawała?

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, a także prezenter telewizyjny. Urodzony 29 września 1961 roku w Warszawie.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Barciś bez retuszu

  Wszyscy wielbiciele talentu i barwnej osobowości Artura Barcisia, bohatera seriali "Miodowe lata" czy "Doręczyciel", będą mogli zgłębić tajniki jego życia, nie tylko zawodowego, ale także i prywatnego. Otóż, uwielbiany przez widzów aktor wydał książkę.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Marek Kondrat opowiada o swoim małżeństwie w śniadaniówce!

  ...starszy od niego o 17 lat! Tomasz Kammel postanowił skorzystać z okazji, że gościem w studiu "Pytania na śniadanie" był Marek Kondrat. Dziennikarz spytał aktora o to, jak to jest mieć młodszego od siebie(...)Ich ślub był medialnym wydarzeniem! Mimo iż para starała się utrzymać uroczystość w tajemnicy, fotoreporterzy tłumnie zebrali się pod krakowską winiarnią aktora, aby zrobić zdjęcia nowożeńcom...

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • "Kultowe seriale": Jubileusz Franka Dolasa

  ...filmów, a ta jedyna rola zrobiła furorę - dodaje aktor. Serialowa miłość Franka, Teresa, choć niejedna to z pewnością ta największa, czyli Joanna Jędryka przyznaje z kolei, że uwielbia wszystkie sceny z Frankiem. - W tej miłości wszystko zaczęło się jak należy. Najpierw było silne uderzenie belką w głowę, potem siano, a na końcu most miłości. Gospodarzem spotkania był Tomasz Kammel, a na...

 • Pokonał Saletę i Kammela!

  Ani Przemysław Saleta, ani Tomasz Kammel. Nawet nie Piotr Polk. "Fort Boyard" poprowadzi znany z reklamy telefonii komórkowej aktor Krzysztof Franieczek.