• Informacje na temat:

  tomasz kammel rozstanie

Artykuły na temat: tomasz kammel rozstanie
 • Wiele wskazuje na to, że Tomasz Kammel (44 l.) znów jest zakochany!

 • Kammel wyleciał z TVP!

  Popularny prezenter telewizji publicznej, Tomasz Kammel ma poważne kłopoty. Władze TVP postanowiły definitywnie zakończyć z nim współpracę, po tym jak kapryśny gwiazdor zlekceważył zakaz konkurencji.

 • Tomasz Kammel nie może się nachwalić Marceliny Zawadzkiej!

  Tomasz Kammel (46 l.) i Marcelina Zawadzka (28 l.) tworzą zgrany duet!

 • Rozczarowany Tomasz Kammel

  Tomasz Kammel jest rozczarowany tym, jak Telewizja Polska podziękowała mu za współpracę. Dziennikarz twierdzi, że prawdziwym powodem zwolnienia była próba jego ingerencji w kształt "Przebojowej nocy".

 • Tomasz Kammel znów zakochany? W końcu znalazł "nową Niezgodę"?

  Tomasz Kammel (47 l.) przez 10 lat związany był z Katarzyną Niezgodą (49 l.), ale ich związek już od dawna należy do przeszłości. Dziennikarz dość długo nie mógł znaleźć kobiety na stałe, ale wiele wskazuje na to, że to się zmieniło. Czyżby Kammel znów był zakochany?

 • Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

  Najpierw Hanna Lis , teraz Tomasz Kammel. TVP rozwiązała kontrakt z popularnym prezenterem. Nieoficjalnym powodem wyrzucenia Kammela miała być afera finansowa, w którą był zamieszany.

 • A jednak! Tomasz Kammel zakochany?! Nakryli go z...

  Jak donosi jeden z tabloidów, serce Tomka Kammel (47 l.) znów jest zajęte. W kim jest zakochany?

 • Kammel negocjuje powrót do TVP

  Jak dowiedział się "Super Express", Tomasz Kammel negocjuje warunki swojego powrotu do TVP.

 • Tomasz Kammel zakochany? Kolega zdradził jego sekret!

  Tomasz Kammel (46 l.) mimo upływu lat prezentuje się bardzo dobrze. Jaka jest jego recepta na młody wygląd? Jest ich zapewne wiele, a jedna z nich to ponoć… nowa miłość! Jego sekret zdradził kolega!

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

Zdjęcia na temat: tomasz kammel rozstanie
Wideo na temat: tomasz kammel rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...