• Informacje na temat:

  tomasz karola

Artykuły na temat: tomasz karola
 • Karol Strasburger będzie ojcem? Mamy komentarz małżonki aktora

  ...z "Klanu" Tomasz Stockinger, który podarował parze młodej pluszową owcę, nawiązując tym do wpadki z programu "Familiada", kiedy to na pytanie Strasburgera o "więcej niż jedno zwierzę" padła odpowiedź(...) 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest "dziadem", jak hejterzy lubią określać Karola w internecie. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub w sekrecie. Tak wyglądała uroczystość

  ...w podobnym odcieniu oraz wiązaną muchę i poszetkę uszyte z tego samego materiału, co kreacja żony. Wśród gości pojawił się m.in. Tomasz Stockinger, który wykazał się poczuciem humoru i podarował państwu...

 • Polskie filmy na festiwalu w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" Marcina Koszałki inspirowany biografią seryjnego mordercy z Krakowa - Karola Kota i melodramat "Chemia" Bartosza Prokopowicza - m.in. te produkcje będą reprezentować Polskę na 50. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

 • Karol Strasburger też się boi zwolnienia z TVP?!

  Intensywne czystki na Woronicza dosięgły już m.in. Tomasza Lisa, Beatę Tadlę czy Piotra Kraśko. Jak się niedawno okazało, "dobra zmiana" dotknęła także lubianego pogodynka, Jarosława Kreta! Nic dziwnego, że o swoją posadę w TVP drży nawet Karol Strasburger, który od lat prowadzi cieszącą się niesłabnącą popularnością "Familiadę". Prezenterowi kończy się kontrakt i póki co nie odbyły się jeszcze...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Tak Małgorzata Kożuchowska wsparła Tomasza Karolaka!

  Spędzali z rodzinami święta w Wadowicach, kiedy Tomasz nagle źle się poczuł. Konieczna była operacja.

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

 • Tomasz Karolak (45 l.) zamierza dotrzymać słowa i w tym roku poślubić Violę Kołakowską (39 l.). Przygotowania do ślubu właśnie ruszyły!

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

Zdjęcia na temat: tomasz karola
Wideo na temat: tomasz karola
 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  Niedźwiedź, Tomasz Kalczyński, Oleg Bakhrutdinov, Adam Serowaniec i Joanna Mądry. W ósmym odcinku "Śladu" CWŚ prowadzi śledztwo w sprawie porwania córki członka rady miasta. Anna Zarzycka zostaje znaleziona(...): Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

Dyskusje na temat: tomasz karola