• Informacje na temat:

  tomasz karolak i dziewczyna

Artykuły na temat: tomasz karolak i dziewczyna
 • Tomasz Karolak przegrał z nałogiem!

  Tomasz Karolak (46 l.) ubolewa, że uzależnienie okazało się silniejsze...

 • Tomasz Karolak "uległ manipulacji". Aktor przeprosił Kingę Dudę

  Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego kandydata PiS Andrzeja Dudy, zażądała we wtorek odwołania Tomasza Karolaka z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego po tym, gdy aktor w poniedziałkowym programie w TVP komentował rzekomą wypowiedź córki Dudy. We wtorkowym, głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 przeprosiła Kingę Dudę.

 • Tomasz Karolak wrócił do Kołakowskiej?! To dla niej rozstał się z dziewczyną!

  Tomasz Karolak (47 l.) i Viola Kołakowska (41 l.) po 11 latach burzliwego związku postanowili się rozstać w 2017 roku. Teraz, gdy trochę czasu minęło, znów mają się ku sobie, a aktor nawet nie chce temu zaprzeczać!

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • Magdalena Malicka pokazała gorące zdjęcia! Dziewczyna Tomasza Karolaka robi wrażenie!

  Od jakiegoś czasu Tomasz Karolak (47 l.) spotyka się ze śliczną Magdaleną Malicką (39 l.), która jest modelką. W sieci zawrzało, a fani aktora zaczęli bardziej interesować się jego nową wybranką. Okazuje się, że na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje gorących zdjęć!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Tomasz Karolak jest w siódmym niebie. Kim jest jego nowa dziewczyna?!

  Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) mieszają w polskim show-biznesie! Po głośnym rozstaniu pokazywali się razem wielokrotnie i byli całą rodziną na wakacjach. Spekulowało się, że może nie powiedzieli sobie "żegnaj". Teraz jednak już jest pewne, że to definitywny koniec!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Tomasz Karolak zaskakująco o Violi Kołakowskiej!

  Tomasz Karolak (44 l.) nie ukrywa, że Viola Kołakowska (38 l.) ma trudny charakter.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

Zdjęcia na temat: tomasz karolak i dziewczyna
Dyskusje na temat: tomasz karolak i dziewczyna