• Informacje na temat:

  tomasz karolak kontakt

Artykuły na temat: tomasz karolak kontakt
 • Tomasz Karolak nie oszczędza na swoich dzieciach! Kwota alimentów zwala z nóg!

  Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) doczekali się dwójki dzieci – Leny (11 l.) i Leona (5 l.). Mimo że nie są już razem, aktor ma świetny kontakt z pociechami i nie szczędzi na nich funduszy.

 • Tomasz Karolak przed Guns N'Roses: Urodziłem się w Polsce!

  Popularny aktor Tomasz Karolak wystąpi przed koncertem Guns N'Roses w Rybniku (11 lipca)! Znany z zamiłowania do muzyki rockowej aktor pojawi się na scenie w towarzystwie jednego z supportów - grupy Złe Psy, z którą łączą go na co dzień bliskie relacje.

 • Tomasz Karolak dał pracę Violi Kołakowskiej! Co na to nowa ukochana aktora?

  Mimo iż para niedawno się rozstała, to nadal są ze sobą bardzo blisko. Violę Kołakowską (40 l.) i Tomasza Karolaka (46 l.) wiele wciąż łączy i nie zanosi się na to, by całkiem zerwali ze sobą kontakt. Wygląda na to, że znów się spotykają, ale tym razem na gruncie zawodowym!

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  W "rodzince.pl" jako Ludwik Boski borykał się z wychowaniem trzech synów. W nowym serialu "BarON24" gra właściciela podupadającej stacji benzynowej na prowincji, który musi sobie radzić i z komornikiem, i z gangsterami.

 • Tomasz Karolak smutno o swoim życiu prywatnym! Wyżalił się w „Ameryka Express”!

  Nie jest tajemnicą, że w życiu Tomasza Karolaka (47 l.) wiele się zmieniło. Problemy ze zdrowiem, rozstanie z Violą Kołakowską (41 l.) i natłok pracy. Aktor, który bierze obecnie udział w programie „Ameryka Express”, zdobył się na chwilę szczerości przed kamerami.

 • Kożuchowska i Karolak już na planie

  W środę, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Rodzinka.pl". W rolach głównych zobaczymy popularnych aktorów: Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Rekordowe alimenty gwiazd. Ile Tomasz Karolak będzie płacił na dzieci?

  Violetta Kołakowska (40 l.) i Tomasz Karolak (46 l.) rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Niebawem sąd ma ustalić wysokość alimentów, jakie aktor będzie płacił na dwójkę swoich dzieci.

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  Od piątku, 10 stycznia, na antenie Jedynki pojawią się kolejne odcinki serialu "Spokojnie, to tylko ekonomia!", dzięki którym widzowie będą mogli poszerzyć i zgłębić wiedzę z zakresu ekonomii, z którą mają kontakt na co dzień. Serial został zrealizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Karolak nie chciał u siebie żony Adamczyka

  ...ratunku: przyjaciel. Do tej pory niezawodny, na którym można było polegać - Tomasz Karolak.  Gdy aktor poprosił Tomka o zaangażowanie jego żony do jednego ze spektakli wystawianych w teatrze Imka(...) scenie z amatorką. Nawet dla przyjaciela Tomasz Karolak nie mógł więc zaryzykować rozpadu zespołu lub pogorszenia atmosfery w teatrze. Obecnie między panami atmosfera jest napięta. Co dalej z Kate...

 • Karolak i Pazura w bollywodzkiej produkcji

  Tomasz Karolak i Cezary Pazura dostali role w bollywoodzkim filmie "Bangistan". W Krakowie właśnie ruszyły zdjęcia do superprodukcji.

Wideo na temat: tomasz karolak kontakt
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.