• Informacje na temat:

  tomasz karolak magdalena lamparska

Artykuły na temat: tomasz karolak magdalena lamparska
 • Magdalena Lamparska do dziś wstydzi się tego romansu! Chodzi o Tomasza Karolaka

  U Magdaleny Lamparskiej (31 l.) nastał wreszcie wymarzony czas. Aktorka jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Bartkiem Osumkiem (41 l.), z którym wspólnie wychowuje synka Tymoteusza. Jednak w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo. Kilka lat temu przeżyła koszmarny wypadek, który zmienił jej podejście do świata. Również romans z Tomaszem Karolakiem (48 l.) odcisnął potężne piętno na jej...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Już nie kocha Karolaka! Magda Lamparska poderwała następnego!

  Magdalena Lamparska (29 l.) zdobyła sławę jako kochanka Tomasza Karolaka (45 l.). Kontrowersje wzbudziła nie tylko różnica wieku między kochankami, ale też to, że Magda rozbiła związek Karolaka z Violą Kołakowską (39l.). Teraz na celowniku aktorki jest nowy mężczyzna!

 • Karolak pakuje się w kłopoty

  Kłopoty nie omijają bohaterów serial u "39 i pół". U Jankowskich nerwowa atmosfera... Po tym, gdy Darek (Tomasz Karolak) zastaje w mieszkaniu półnagiego szefa Anki (Daria Widawska), zdaje sobie sprawę, że łatwiej zdobyć szczyt, niż się na nim utrzymać.

 • Magdalena Lamparska jest w ciąży?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od przeszło roku jest w szczęśliwym związku. Jak czytamy w jednej z gazet, ona i ukochany spodziewają się dziecka!

 • Karolak ojcem i ... dziadkiem

  W tym samym czasie Darek Jankowski (Tomasz Karolak) zostaje ojcem i dziadkiem! Czy tym razem stanie na wysokości zadania?

 • Magdalena Lamparska zakochana! Kim jest jej partner?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od jakiegoś czasu nie jest już samotna. Dlaczego nie chce jednak opowiadać o swoim związku?

 • "39 i pół": Ćwiczenia z rodzicielstwa

  Do "Dirty Tracka" wpada Paula (Sonia Bohosiewicz) i, bez słowa wyjaśnienia, zostawia Darkowi (Tomasz Karolak) pod opieką swojego małego synka Salwadora. Sama wyjeżdża na krótko za granicę. Zdezorientowany Darek zostaje z dzieckiem na ręku - musi sobie ekspresowo przypomnieć, co się w takich sytuacjach robiło...

 • "39 i pół tygodnia": Córka Karolaka w kontynuacji serialu!

  Wiele wskazuje na to, że w 2. części serialu, oprócz Tomasza Karolaka, pojawi się też jego dwunastoletnia córka - Lena.

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.