• Informacje na temat:

  tomasz karolak operacja

Artykuły na temat: tomasz karolak operacja
 • Wiadomo co dolegało Karolakowi! Znamy przyczynę operacji!

  Tomasz Karolak (45 l.) w wielkanocny poniedziałek trafił na ostry dyżur szpitalnego oddziału ratunkowego w Wadowicach i przeszedł tam natychmiastową operację. Wiemy już co dolegało aktorowi!

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Tak Małgorzata Kożuchowska wsparła Tomasza Karolaka!

  Spędzali z rodzinami święta w Wadowicach, kiedy Tomasz nagle źle się poczuł. Konieczna była operacja.

 • Kraśko zastąpił Gąsowskiego

  Kontuzja przerwała przygotowania do triathlonu Piotra Gąsowskiego. W tegorocznym Herbalife Triathlon Gdynia aktora zastąpi dziennikarz Piotr Kraśko. Ponadto wystartują m.in. Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Borys Szyc.

 • Wychudzony Karolak na imprezie! Dalej choruje?!

  Tomasz Karolak (45 l.) ma ostatnio spore problemy ze zdrowiem. Przeszedł niespodziewaną operację wycięcia wyrostka robaczkowego i na tym chyba nie koniec jego kłopotów. Ostatnio aktor pojawił się na jednej z imprez branżowych i nie wyglądał zbyt dobrze.

 • "Jestem wielkim fanem rhythm’n’bluesa"

  Krzysztof Cugowski znany jest przede wszystkim jako wokalista Budki Suflera, ale ma też na koncie trzy solowe albumy, w tym jeden z kolędami. Pierwszy z nich - "Wokół cisza trwa" (1980 r.), nagrał z grupą Spisek, drugi – „Podwójna twarz” (1983 r.), powstał przy współpracy zespołu Cross. Po powrocie w 1984 r. do Budki Suflera zapomniał o solowej karierze, ale nie o płycie. Jeszcze w 1999 r. rozpoczął przygotowania do nagrania płyty z coverami jego ulubionych nagrań. Wśród nich znalazły się...

 • Tomasz Karolak pierwszy raz o operacji! Bał się o swoje życie!

  Do tej pory Tomasz Karolak (45 l.) nie chciał rozmawiać o tym, co spotkało go w święta wielkanocne. Aktor przeszedł operację ratującą mu życie. Gdyby nie ona, perforacja woreczka robaczkowego, do której doszło, mogła sprawić, że aktor by nie przeżył. Teraz zdecydował się w końcu o tym opowiedzieć!

 • Tomasz Karolak trafił do szpitala! Wielkanoc spędzał z Kożuchowską w Wadowicach!

  Jak podaje portal Wadowice24.pl, Tomasz Karolak (45 l.) musiał być natychmiast operowany. Co się stało?

 • Tomasz Karolak korzysta z medycyny estetycznej? Robi to dla nowej ukochanej?

  Tomasz Karolak (46 l.) pojawił się ostatnio z nową towarzyszką na balu charytatywnym Fundacji TVN. Czyżby to właśnie dla niej zaczął bardziej o siebie dbać?

 • Tomasz Karolak smutno o swoim życiu prywatnym! Wyżalił się w „Ameryka Express”!

  Nie jest tajemnicą, że w życiu Tomasza Karolaka (47 l.) wiele się zmieniło. Problemy ze zdrowiem, rozstanie z Violą Kołakowską (41 l.) i natłok pracy. Aktor, który bierze obecnie udział w programie „Ameryka Express”, zdobył się na chwilę szczerości przed kamerami.

Dyskusje na temat: tomasz karolak operacja