• Informacje na temat:

  tomasz karolak w zielonej górze

Artykuły na temat: tomasz karolak w zielonej górze
 • Tomasz Karolak: Zamierzam być grzeczny

  Jako Ludwik, głowa serialowej rodziny Boskich jest świetnym ojcem. Prywatnie Tomasz Karolak niedługo zostanie tatą po raz drugi. Może właśnie dlatego zrezygnował z ekstremalnych sportów i wrażeń.

 • Jak w raju, czyli Boscy na wakacjach

  Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik Boscy (Tomasz Karolak), bohaterowie uwielbianego przez widzów serialu "rodzinka.pl" w TVP 2, wyruszają na wakacje w Lubuskie! Tylko we dwoje będą odpoczywali w Zielonej Górze i jej przepięknych okolicach.

 • Nie wyszedł z roli

  Sprawdź, co łączy 39-letniego Tomasza Karolaka z Darkiem Jankowskim z sitcomu "39 i pół"?

 • "Czarny sport" Karolaka

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) - główny bohater serialu "39 i pół" - podejmuje niedługo kolejne wyzwanie - powoła do życia "Dirty Track Speedway Rock Cafe". Czy uda mu się zarazić warszawiaków miłością do "czarnego sportu"?

 • Boscy na wakacjach w Lubuskiem

  ..., których grają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, zostawiają dzieci w domu z dziadkami i tylko we dwoje wyruszają na krótkie wakacje. Natalia wybrała Ziemię Lubuską. Była tam przed laty, jeszcze w czasie studiów, na winobraniu w Zielonej Górze, największym święcie wina w Polsce i chciałaby powrócić w te rejony. Ludwikowi początkowo ten pomysł nie za bardzo się podoba, ale w końcu ustępuje...

 • Zobacz, jak zaczynały polskie gwiazdy

  .... "Wybrałam studia zaoczne w Zielonej Górze, żeby móc pracować. Byłam sekretarką w Sądzie Rejonowym, chodziłam na rozprawy i protokołowałam (...). Bardzo się starałam, przychodziłam na siódmą, zostawałam po(...)Dorota Gardias-Skóra (28 l.) zanim przeprowadziła się do stolicy i rozpoczęła przygodę z telewizją, wraz ze swoim tatą śpiewała na przyjęciach weselnych w Tomaszowie Lubelskim. "Rodzice stracili...

 • "Czarny sport" Karolaka

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) - główny bohater serial u "39 i pół" - podejmuje niedługo kolejne wyzwanie - powoła do życia "Dirty Track Speedway Rock Cafe". Czy uda mu się zarazić warszawiaków miłością do "czarnego sportu"?

 • Gra w czterech serialach

  Jako Ludwik, głowa serialowej rodziny Boskich jest świetnym ojcem. Prywatnie Tomasz Karolak niedługo zostanie tatą po raz drugi. Może właśnie dlatego zrezygnował z ekstremalnych sportów i wrażeń.

 • Boscy w plenerze

  Prawie zawsze z synami, ale raz na 26 odcinków - sami. Natalia i Ludwik Boscy mogą sobie przypomnieć czasy narzeczeństwa. Tym razem zobaczymy ich na wakacyjnej wyprawie w Lubuskie.

Zdjęcia na temat: tomasz karolak w zielonej górze