• Informacje na temat:

  tomasz karolak wyprawy

Artykuły na temat: tomasz karolak wyprawy
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak leci do Ameryki! Spędzi tam święta z nową ukochaną!

  Wszystko wskazuje na to, że Tomaszowi Karolakowi, czyli Ludwikowi Boskiemu z "rodzinki.pl", wreszcie zaczęło sprzyjać szczęście w... miłości. Aktor od niedawna związany jest z piękną modelką - mieszkającą i pracującą w USA Magdą Malicką - i właśnie postanowił, że poleci za ocean, by razem z nią celebrować święta i powitać Nowy Rok.

 • Niebezpieczna wyprawa Karolaka

  Znany z serial u "39 i pół", 38-letni Tomasz Karolak, postanowił zdobyć jeden z najniebezpieczniejszych szczytów świata - K2.

 • Cudowny weekend Boskich w pięknym Grudziądzu

  Synowie Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) spędzą jeden z ostatnich weekendów lata nad Jeziorem Rudnickim. Podczas wyprawy do pięknego Grudziądza i odkrywania okolicznych atrakcji chłopcami opiekować się będą Maria (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak).

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Boscy przesiądą się na rowery?

  ...nie musiała długo namawiać serialowych braci i ich rodziców - Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) - na wspólną wyprawę rowerową. Piękna pogoda wręcz zachęcała do(...) więcej! Zobaczcie, jak dobrze bawili się Boscy podczas wyprawy rowerowej w towarzystwie Mai Włoszczowskiej. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze spotkania mistrzyni z najpopularniejszą polską rodzinką.

 • Wojciech Błach: Ktoś czuwa nad nami!

  Tej wyprawy nigdy nie zapomni, choć trwała zaledwie tydzień. Przeszło dekadę temu Wojciech Błach  wybrał się do Jerozolimy.  Pojechał tam w towarzystwie Tomasza Karolaka. Obaj znajdowali się na zakrętach. Tomasz właśnie rozstał się z długoletnią partnerką, Wojciech się rozwodził.  "Był taki moment w naszym życiu, że zostaliśmy bez kobiet. To było tuż przed Bożym Narodzeniem" – opowiadał w jednym...

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pielęgnują związek. Czas na dziecko?

  ...dalej na następnej stronie Wieloletnie uczucie do Tomasza Karolaka (44 l.), z którym była zaręczona, zakończyło się bolesnym rozstaniem.  Ukochany odszedł do Violi Kołakowskiej (38 l.).  Choć nadal(...) roku.  Aktorska para zamieściła w internecie kilka zdjęć i filmików z egzotycznej wyprawy.  Choć każde pozuje osobno, wiadomo, kto trzyma aparat.  Na twarzy Mateusza i Magdy maluje się szczęście.  Plotki...

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Karolak musiał zjeść kozę

  Aktor, a od niedawna również wokalista Tomasz Karolak wrócił właśnie z wyprawy wysokogórskiej w Himalaje.

 • Leśna przygoda Wu-Hae

  Nowohucka ekipa Wu-Hae przygotowała teledysk do kolejnego utworu z debiutanckiej płyty "Życie na raty". - Utwór "Krzaki" jest taką obrazową historią - przygodą leśną - mówi INTERIA.PL o nowym singlu Guzik, jeden z dwóch wokalistów Wu-Hae.