• Informacje na temat:

  tomasz kłos

Artykuły na temat: tomasz kłos
 • Mija rok od śmierci Stanisława Mikulskiego

  W ostatniej drodze Stanisławowi Mikulskiemu towarzyszyli najbliżsi oraz tłumy fanów i wiernych widzów. Urna z prochami aktora spoczęła 5 grudnia 2014 roku w mogile na warszawskich Powązkach Wojskowych. Odtwórcę roli Hansa Klosa ze "Stawki większej niż życie" i pana Tomasza z "Samochodzika i templariuszy" wzruszającymi przemowami pożegnali przyjaciele i rodzina. - Tam na Polach Elizejskich...

 • Serialowy przewodnik

  ...blogerka Łukasza jest jej znajomą z Londynu. Tymczasem Mirek powoli przekonuje do siebie Amelię. Nieco inaczej sytuacja wygląda z Tomaszem. Mężczyzna nadal nie ufa chłopakowi i podchodzi do niego z bardzo(...) w Warszawie. Ma zbierać informacje o planach III Rzeszy. Zdobywa cenne wiadomości o nowej wersji niemieckiego czołgu. Krew z krwi 2 odc.2 Żaryn, Kłos i Reszke namawiają Carmen, aby zeznawała...

 • Kod Pana Samochodzika

  Tomasza, posiadacza wehikułu-amfibii. Powieść ukazała się w 1966 roku, po wcześniejszym sukcesie "Wyspy Złoczyńców" (1964 r.). Superbohater po polsku Polski superbohater od swoich narodzin budził(...), w którym pana Tomasza gra Piotr Krukowski, "Pan Samochodzik i praskie tajemnice" (1988 r.) Kazimierza Tarnasa, z Markiem Wysockim w roli tytułowej oraz "Latające machiny kontra Pan Samochodzik (1990

 • Artur Żmijewski: Zacząłem kląć jak szewc

  We wchodzących wkrótce na ekrany kin "Kamieniach na szaniec" gra małą rolę ojca Rudego (Tomasz Ziętek). Była to miła odskocznia od odtwarzanego od pięciu lat "Ojca Mateusza". Poza tym film miał jeszcze dodatkowy atut.

 • Do rozgłośni radio wych trafił właśnie singel z utworem "001" grupy Play. Jej założycielem jest Sławomir Pietrzak, gitarzysta znany ze współpracy z Kazikiem i grupą Kult, a także właściciel cenionej polskiej niezależnej wytwórni SP Records.

 • Globisz i jego kobiety

  W sobotę, 8 lipca w Cieszynie, w ramach festiwalu "Wakacyjne kadry", odbędzie się prapremiera nowej produkcji Artura "Barona" Więcka oraz Witolda Beresia. Twórcy "Anioła w Krakowie" i "Zakochanego Anioła" zaprezentują film "Wszystkie kobiety Mateusza".

 • Co na "Dwóch Brzegach"?

  Filmy pokazujące najnowsze trendy światowej kinematografii, a także spotkania z twórcami, koncerty oraz wystawy wypełnią program 7. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który w sobotę, 27 lipca, rozpocznie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

 • "Piersi i Przyjaciele 2": Nowa płyta autorów przeboju "Bałkanica"!

  "Piersi i Przyjaciele 2" to 17 premierowych utworów zróżnicowanych stylistycznie, w tym hit lata "Bałkanica" cieszący się stale rosnącą popularnością (ponad 11 milionów odsłon w serwisie You Tube!).

Dyskusje na temat: tomasz kłos